Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi igaz abból, hogy a Digitáli...

Mi igaz abból, hogy a Digitális Jólét Szoftver Alapcsomagra milliárdos nagyságrendben költött a kormány?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa, hogy egy tök ingyenes Linux újrakiadásáért ennyit fizettek volna. Egyáltalán: kinek, és miért? Valami hivatkozást tud erről valaki mutatni?
2021. febr. 1. 08:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
53%

Na de tudod mit? Legyen igazad, én vagyok a trágár meg a csúnya gonosz bP-sek. Te pedig a tökéletesség mintaképe vagy. Te nem trágárkodtál itt egy szót se...


Ennyi elég is volt nekem a gyakorikérdésekből, további jó szórakozást!

2021. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

#30: Ezt hívják diplomáciának.

Tudod, ez nem jelenti azt a legkisebb mértékben sem, hogy az istenednek igaza lett volna. Akiről egyébként szakmai körökben mindenki tudja, hogy milyen, és ezt ne pozitívan értsd. Csak van, hogy egy mentálisan beteg emberre célszerűbb ráhagyni a véleményét, higyje csak azt, hogy igaza van, mint vitába szállni vele. De ettől még nem lesz igaza.

2021. febr. 2. 17:45
 33/37 A kérdező kommentje:

#31: Sehol nem állítottam, hogy én soha nem trágárkodtam életemben. De ha megnézed a bP önjelölt istenségének a nyilatkozatait, nem találsz olyan mondatot, amit ige be tudnál idézni, mert a trágárságszűrő mindegyik mondatát megfogná. Ez azért nem ugyanaz, mint amikor valaki néha elkáromkodja magát.

Amikor valaki képtelen emberi hangnemet megütni másokkal, az nem holmi egyszeri szitkozódás. De ha vetted volna a fáradtságot, hogy beleolvass abba a HUP-os beszélgetésbe, látnád is, hogy miről beszélek.

2021. febr. 2. 17:47
 34/37 anonim válasza:
100%
Kíváncsi lennék, a Microsoft jogászaival szemben is ekkora lenne-e az arca, ha szembesítenék azzal, hogy engedély nélkül lenyúlta a Win10 design-ját.
2021. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Áh #34, őket is beperelné "rágalmazásért", meg követelné, hogy Nadella nyilvánosan kérjen tőle bocsánatot. :D

Főleg, ha fórumot is említene. :D

2021. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%

:D

Nevetséges ez az egész. Oprendszerrel, meg a hozzá tartozó személyekkel együtt.

2021. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

34

"Kíváncsi lennék, a Microsoft jogászaival szemben is ekkora lenne-e az arca, ha szembesítenék azzal, hogy engedély nélkül lenyúlta a Win10 design-ját.


Hihetetlen buta ember lehetsz az életben Fazekas Márton. Ugyanaz az ostoba elméleteidet rakod mindenhova. Ordít rólad, hogy te vagy. És ugyanazt az ostoba kört szórakoztatod, akik azt hiszik az élet az interneten zajlik.


Egyáltalán tudod mi az a dizájn? Kétlem. És tudod mi az a védjegy oltalom? Kétlem.


A te kis szűk fejedben egy óriási zavar lehet. Azon nem gondolkodtál, hogy a Suzukit miért nem perli a Ford? Hát hogy lehet ez?! A Suzukin is van lámpa, ráadásul pont úgy 4 kereke van mint a Fordnak, meg még ablakok is vannak az ajtókon. Hogy az ablaktörlőt ne is említsem!


Egy bP-s ismerős írta pont pár napja, hogy a szánalmas kis életedben kis apró örömöket évek óta ez okozza, és remélhetőleg ez lesz a legnagyobb is, mert semmit sem fogsz elérni :)


Fazekas Márton "szakember": "hup.hu: nem vagyok programozó csak rendszerinformatikus nem értek a kernelhez és társaihoz"


[link]

2021. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!