Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy már-már hányingerkeltő izzadságszagúan túl van tolva ez a nagy lengyel-magyar barátságról szóló erőlködés?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=8IRcoECs4vA


Mi a legkorruptabb romlott nemzet vagyunk Európában, a lengyelek pedig hősies, hazafias nép, akiket most csupán elnyom egy alávaló kormány és állandóan tüntetnek ellene, miközben mi még asszisztálunk is a NER-hez. Mi imádjuk az oroszokat, dörgölőzünk az ázsiai diktatúrákhoz, miközben a lengyelek az USA legnagyobb puszipajtása, teljesen európainak érzik magukat és gyűlölik az oroszokat. Mi a világ legfurább nyelvét motyogjuk, miközben a lengyelek a szláv nyelvcsalád teljes értékű tagjai. Miközben az átlag állampolgár le se sz**ja, hogy mi van a másikkal, az utakon ugyanúgy ledudálja a lengyelt mint a románt is. Fogalmam sincs kiknek az érdeke ez a már-már nyálasan erőltetett barátság promózása.



2021. febr. 2. 17:23
1 2
 1/16 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
50%
Mennyit kapsz ezért a kérdésedért? Jól fizet a DK?
2021. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Jézusom! Menjünk, és kössük fel magunkat! Nem vagyunk érdemesek senki barátságára! Brühühüüü!

Szerintem ez az öngyalázás van már hányingerkeltően túltolva. Szörnyen unalmas ez az örökös nyávogás. Néztél már amerikai, spanyol vagy skandináv filmet? Olvastál valaha európai regényeket? A sztorikban mindenütt szerepet játszik a korrupció.

2021. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak te.
2021. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Csak te. Én örülök ennek hogy van olyan nép ami barátként kezeli a magyart.
2021. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Te hülye vagy basszus, alázd csak a magyar nemzetet, amikor ugyanolyan értékes történelmünk van, mint a lengyeleknek.
2021. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tudom ez a youtube csatorna közel sem politikai alapú (bár nem szoktam nézni). Ez az egész onnan jön hogy közös a történelem és hasonlóan "traumatizált" volt időszak amikor lengyelország egy időre nem létezett, kettészakadt stb. Maga a barátság politikai okokból indult de mára már az átlag lengyel is bírja a magyarokat és fordítva. Én nem vagyok egyáltalán ez a "nagymagyarhazafi" de én örülök ennek. Az a része amikor jönnek az idősek március 15re az kissé tényleg túltolt de összességében nem mondanám.
2021. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Jó, hogy vannak a lengyelek a románok és szlovákok mellett. Megvonnád az egyetlen baráti nemzetet a magyaroktól? Az osztrákok, horvátok, szlovének neutrálisak velünk, az még a jobbik eset. De a szlovákok, románok, szerbek, ukránok nem bírnak minket.

Amúgy nincs túl tolva, mert nem egy modern politikai túlzásról van szó. Ez történelmi dolog.

A nyelv meg mit számít ilyenkor? Az ukránok és az oroszok közeli nyelvrokonok, mégsincsenek jóban. Horvátok és szerbek?

2021. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Mire alapozod hogy az osztrákok, szerbek és horvátok utálnak minket? A többit még talán értem de ezt...
2021. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tutira.
2021. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
8. A szerbek senkit sem bírnak.
2021. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!