Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha mégtöbb fiatal...

Szerintetek ha mégtöbb fiatal menne külföldre dolgozni akkor elképzelhető hogy a kormány rákényszerülne a minimálbér drasztikus emelésére?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyfajta megoldás lehet a jelenlegi diktatúra ellen, bár nem rögtön lesz változás. Orbán azt ígérte hogy elengedi a 25 év alattiak szja-ját 2022-től. Ez lehet ennek az eredménye vagy inkább a szavazatok kellenek nekik?

2021. febr. 6. 01:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
70%

Több esemény van az életemben mint a külföldi mosogató állásotokban, hidd el.


Amúgy meg tanulni kell csak, nehogy már egy 8 általánossal akarjon valaki milliomos lenni. Itt mindenki ingyen akar mindemt semmittevésből.


A többire nem reagálok, mert tele vwn csúsztatással, feltételezésekkel és konkrétumok nélküli nagyotmondásokkal. Én szerintem számokkal írtam le a dolgokat, van ráció benne amit írtam, nem kell zsigerből elvetni. Ja és tudom mit jelent a balliberális, de az szintén féloldalas komment lenne elmagyarázni, mert van egy sztorija de nekem ehhez már nincs kedvem, megyek inkább, vár az eseménytelen életem xD

2021. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Ja számokkal... 400ezer egy pesti átlagfizetés? Erről kérdezz meg egy ápolót vagy egy közalkalmazottat. De gondolom ők is 8 általánossal akartak milliomosok lenni. Ja, nem.

Na megyek én is mosogatni 😂

2021. febr. 7. 16:40
 33/40 anonim ***** válasza:
41%
A jelenlegi kormány embereit egyáltalán nem érdekli a jövő és az ország. Mindegyik idős már, ők már gazdagok, utódaik utódainak se kell aggódni a pénzen. Arról nem beszélve, hogy nyíltan engedik ide Kínát.
2021. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
41%
25-ös! nettó 400K fizetésért hülye lennék hazaköltözni abba a posványba 😂😂😂😂😂 Itt egy hét alatt többet keresek nettóban mint a magyar minimálbér 😂😂😂😂😂😂 Arról nem beszélve, hogy itt vannak jogaim, és van lehetőség fejlődni. Pl ingyen tanulás, korrekt ösztöndíjjal
2021. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
48%

#34 csak akkor ne is várj majd semmit ettől az országtól, meg majd arra is figyelj, hogy legyen kire hagynod majd azt a hú de nagy vagyont ha eljön az ideje, gondolom család nincs, úgy meg a pénz is teljesen kár, az állam majd viszi ha elmúlsz.


Azért köpködi kb minden reálisan gondolkodó ember nyugatot, aki nem csak a sz.ros pénzt látja benne, hogy 10-15 év és az egész úgy fog összerogyni, mint egy kártyavár. Szerinted milyen jövője van egy olyan országnak, ahol lassan több a külföldi, mint az őshonos ottani lakos? Ahol már mindenféle vallási, nemzetiségi közösség keverten él. Most még a te gondolkodásmódoddal nagyon király kint élni, amíg monsjuk valamelyik arab nem melletted robbantja fel magát, meg amíg ez a migrációspolitika be nem dönti az egészet. Franciaország végnapjait már nagyon jól megírták, majd egyszer ez lesz a németekkel is, meg az amerikaiakkal, ha így folytatják.

2021. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon el vagy tévedve :D
2021. febr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
41%
Az jó, hogy ideböfögsz egy mondatot, de ahhoz már barom vagy, hogy érdemben cáfolni is tudj, meg bármelyikőtök. Tetszik vagy sem, nem fideszes propaganda, de Nyugatnak tényleg meg vannak számlálva a napjai. Ez van. Használjátok ki, amíg tömni tudjátok magatokat, mert nem sok van már hátra a kevert nemzetiségű, mindenkit befogadó országoknak.
2021. febr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy Nyugaton kevert nemzetiségű emberekkel dolgozni mivel rosszabb mint otthon ukránokkal negyedannyi pénzért? 😂 Ezek szerint Magyarországra is ugyanaz a sors vár csak pár év eltolódással meg negyedannyi pénzért 😂
2021. febr. 9. 16:01
 39/40 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a kormány rakenyszerulne?Ugyan már,annyi pénzük van hogy generációk élnének meg belőle úgy hogy nem dolgoznának semmit
2021. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz cáfolni, én tényeket közöltem. Itt, Nyugaton nincs bizomytalanság anyagilag
2021. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!