Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, hogy lehet...

Most komolyan, hogy lehet ennyire a lesüllyedni egy országnak?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 7. 08:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
20 év Mszp meg Fidesz kormányzás.Úgy
2021. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Ex-kommunista ország, balkáni gondolkodásmóddal és Dél-Amerikai országokkal vetekedő korrupt rendszerrel.


A "vezetőink" meg a haverok felvásárolják a teljes országot. A maradék embert meg csak életben kell tartani annyira, hogy termeljék a pénzt.

2021. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
24%
Azért azt is nézzétek, hogy az alacsony bérű országok mind kommunista országok vtak a vasfüggönytől keletre. Ezt kár kizárólag a rendszerváltás utáni kormányomra fogni. 30 év köztársaság sem fog felzárkóztatni 40 év kommunizmust, a sok felvett hitellel meg piacgazdaság hiányával. Egyébként kb. az első világháború után omlott össze így az ország. Ha az nem lett volna, vagy minket elkerül, vagy a győztes oldalon állunk, akkor ma Magyarország lenne egész Európa egyik legfejlettebb országa. Ez sajna így alakult, erről az egyről nem a Fidesz meg az MSZP tehet.
2021. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
3, ok, de hogy lehet hogy a 2000res években kb még mindig mao. volt az egyik legfejletteb kelet európai ország, ma meg már kb utolsók vagyunk. Értem én, hogy rengetegen minimálbér + feketén kapják a fizut, de akkor is lesújtó
2021. febr. 7. 09:03
 5/38 Fsms ***** válasza:
86%
12 év fityesz “sikere”.
2021. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

5: előtte meg mszp sikere..


Szerintem 2030ban is erről fogunk beszélgetni, mert itt soha nem lesz egy normális párt.

2021. febr. 7. 09:12
 7/38 anonim ***** válasza:
75%

"Ezt kár kizárólag a rendszerváltás utáni kormányomra fogni."


Itt a fő baj, hohgy még mindig ott tartunk, hogy "van mire fogni"


Eltelt 30+ év, erre még mindig az előző rendszerre meg 40 év kommunizmusra fogjuk. Ez ugyanaz, mint az "elmúltnyócév" azt is emlegetik a mai napig pedig 10+ éve van Fidesz kormány.


Akárhogy nézzük, nincs rendben, ha csak az elmúlt 10-en pár évet nézzük, hogy az átlag ember egyre lentebb csúszik, egyre elérhetetlenebb neki a "nyugati" színvonal. Közben meg a politikusaink és haverjaik olyan vagyonra tesznek szert, amit még a "nyugati jóléti" országok is megirigyelnek.

2021. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
60%
89-ben nem aggattuk fel az összes komcsit,ez lett az eredménye.vér nélkül nem lehet rendszert váltani,a mi esetünk jó például szolgál a világ országainak akik esezlegesen hasonló dologra készülnek.Egyébként %-ban kifejezve komoly difi van a HU 442 és LT 642 között, tehát még elfogultsággal sem lehet vádolni a hírportált ami ezt közzétette.
2021. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
80%

#9-nek igaza van


meg kell nézni Romániát: szétlőtték az országot, és lassan előbbre vannak, mint mi


pedig mind tudjuk honnan indultak

2021. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
14%
#8 irgalmatlan baromságot okádtál ide, képzeld, igen, van létjogosultsága elmúlt 8 évezni, elmúlt 30 évezni, meg elmúlt 40 évezni, mert tetszik vagy sem, a történelem eseményei alakították ki így napjainkra. Nyilván kizárólag a multra mutogatás nem visz előre, de tisztában kell vele lenni, hogy a jelen miért alakult így, és ennek megfelelően átgondolva alakítnai a jövőt. Azért jobb a helyzet, mint 2010 előtt volt, azt is látni kell. Annak ellenére, hogy itt sír mindenki a minimálbérek miatt, másik topicba meg olyanokat írnak, hogy egy szakmunkás, sőt egy segédmunkás is 4-500 ezret meg tud keresni, és rendre ezt hallom én is, bár eleinte én sem hittem, de annyian alá tudják támasztani, hogy az ember elhiszi. Nézz már szét ember! Mindenütt BMW, Audi, Mercik, új építésű házak stb. Mekkora nyomor.
2021. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!