Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1862 új fertőzött és 97...

1862 új fertőzött és 97 halott. Ezek alapján egyértelműen elmondható, hogy márciusban gyakorlatilag semmilyen enyhítés nem várható és a feloldásokkal megvárják minimum az áprilist?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 08:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Most már kezdem azt hinni, hogy valóra válik az agymenésem, hogy 2030-ban is otthon kuksolunk még rettegve, ha nem teszünk valamit...
2021. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

Morzsikám, kedves 11-es, a megjegyzésed félrevisz. Senki nem akarja, hogy otthon kuksolj, és persze rengeteg dolgot tehetsz:

- hordod a maszkot

- maradsz a valagadon

- próbálsz nem okoskodni

- beoltatod magad amint lehet

- tanulmányozod az exponenciális sorokat, a járvány dinamikáját és a pandémia fogalmát.

Hja, és összeszeded magad.

NOs, ezeket tényleg megteheted.

2021. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Ja a fél ország meg dögöljön éhen, meg csődöljön be több százezer ember, mert kormányunk nem meri korlátozni a veszélyeztetetteket... Vagy majd évente oltanak mindenkit szerinted, meg új ellenálló mutációkkor újra bezárunk mindent évekre? Nem csak a szent vírusotok van ám, mert azt meg lehet szüntetni, ha mindent lezárunk. Csak cserébe százezrek mennek tönkre anyagilag, rengetegen esnek családon belüli erőszak áldozatául, megnő a mentális betegségek és az öngyilkosságok száma, de legalább megmentettél 10-20 ezer átlag életkor felettit, cserébe meg egy millió ment tönkre, de hát mit számít az?

Ja és hordom a szupermaszkot, csak az üres utcán nem, pedig ott is kéne, és egyszer 20:20-kor értem haza😱😱😱😱 #gyilkosvagyok

2021. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokszor leírtam, április környékén várható a komolyabb nyitás. Még sok- sok embernek meg kell kapnia az oltást...
2021. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
13-as: engem konkrétan legyilkosozott valami okoska, hogy látogatni merem a 83 éves, egyedül élő, amúgy nagyjából jó egészségi állapotú nagymamámat... kollektív elmebaj van itt, nem is igazán vírus...
2021. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!