Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áder tegnapi nyilatkozatával...

Áder tegnapi nyilatkozatával a korlátozások hosszabbítását vezetik fel?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig éppen kiderül, hogy miért nem lehet még lazítani, egészen eddig még a márciusi nyitással hülyítették a népet, most meg már májusról van szó. Meddig lehet ezt a hitegetést folytatni?


[link]



2021. febr. 11. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ádernek semmi olyan jogköre nincs, amivel a korlátozásokba akármilyen beleszólása lenne.
2021. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk hogy értsd, nem láttam, nem olvastam és semmi közöm a bajszos szar dolgaihoz.

Ez a szaralak asszisztált a CEU eltüntetéséhez, innentől nem veszem emberszámba. Ezt a jóízlés kívánja.


DE


Ez a szaralak kussolt az gész járvány alatt, hozta a valódi fideszes formáját.

Ez a senkiházi egyetlen kórházat nem látogatott meg. Miközben ez lenne a dolga.

Ez a patkányember felveszi a fizetését, és köztársasági elnöknek tartja magát.

Tudom, fideszes trógerek szemében szimpatikus dolgok ezek, ahogyan a lazítás - értsd néhány tízezere további honfitársunk halála is - de én innentől csak annyit mondanék, bajszos szar, ne foglalkozz vele.

2021. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Fogjátok már fel h ez a viktorka érdeke,totális kontroll, gyülekezni nem lehet ,kocsmában politizálni nem lehet ,8 után kijárási tilalom,pofarongy.A birkák az ólban vannak lehet szabadon uralkodni...Amíg nem nő tökük az embereknek és nem mennek tízezrek az utcára ez így is marad...nincs járvány amit ezekkel a módszerekkel kell kezelni!minden le van zárva mégsem "javul a helyzet".
2021. febr. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!