Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt miért van sokkal több...

Itt miért van sokkal több "vírusrettegő", mint pl a Facebookon?

Figyelt kérdés
Most vírusrettegő alatt olyanokra gondolok, akik szerint a korlátozásokon még jobban kéne szigorítani, kötelező legyen az oltás, és bármennyi ideig tartsanak a lezárások, mert megéri, aki éhenhal az meg menjen gyárba dolgozni. Itt jönnek állandóan a lepontozó válaszok a normális kritikákra , nem konteókra is elkezdenek laposföldezni. Pl Facebookon a híroldalak alatt meg pont az ellenkezőét látom, mindenkinek elege van, és pár zárjunkbemindent nyuggeren kívül senki nem akarja ezt folytatni már.

2021. febr. 12. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha szerinted mindent ki kéne nyitni, maszkviselést eltörölni stb. akkor te a másik véglet vagy...
2021. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Lehet hogy az ilyen véglények ide járnak téríteni.

Na mindegy nem kell foglalkozni velük

2021. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 nem ezt mondom, védekezni kell, de a jelenlegi rendszer fenntarthatatlan évekig. Ésszerű intézkedésekre lenne szükség.
2021. febr. 12. 12:13
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem roszból kérdező de itt a politikai rovatban talán van 100 ember aktívan maximum. Ezt nem lehet referenciának venni.
2021. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Azért azt ne felejtsük el, hogy a facebook az nem éppen az értelmiségiek játszótere, sőt...

Ezzel együtt én azt mondom, hogy összességében többen vannak a szigorítások ellen mint mellette.


Ész nélkül nem lehet feloldani hirtelen mindent mert elszabadul a vírus de tény hogy rengeteg szabály értelmetlenül volt meghozva. Lásd az idősek 3 órás vásárlási sávja vagy a 8 órás kijárási korlátozás.


Én abban látom a legnagyobb problémát amúgy, hogy oké vannak ezek a korlátozások de szinte alig vagy egyáltalán nincsenek az emberek kompenzálva ezért cserébe.

2021. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 hypno ***** válasza:
77%
Mert ide téma alapján verődnek a közlés kényszeresek, a FB-ra meg pártszimpátia alapján.
2021. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező! Hogy miért? Gondolom ismered a mondást:„Összefújja a szemetet a szél.” Na itt is ez történik. Amit cecília, meg a vezér,illetve a bérkatonáik mondanak az a szent és sérthetetlen! Az úgy van! Kb mintha Jézus szólalna meg. Ostobák ennyi. Tudod a szerelemben van a lila köd, itt meg a narancs köd. Ellenszakvélemény nem számít, ne is legyen, mert ahogy írtad laposföldes, meg mit tudom én mi leszel.Gondolkodást ne várj tőlük, mert a főnökük is megmonda:„ők egy KÖZJÓSZÁGOK”. Láttál Te már jószágot gondolkodni? Én nem...;)
2021. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

"Itt miért van sokkal több "vírusrettegő"


Nincs több, kevesebb. Csak annak tűnik. Egy ember minden kérdéshez beírja ugyanazokat, és van hogy egy embernek több fiókja is van. :)

2021. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 szerintem a vírusrettegés/tagadás az nem jobb/baloldali téma, ez most egy új fajta megosztottság az emberek közt. Rettegők közt én két félét figyeltem meg, van az általad is említett fideszes, a Párttal mindenben egyetértő,menjenekaróhatvendéglátósokgyárbadógozni vérbúmer, meg a "liberális" "tudományhívő" oltsunkbemindenkitzárjunkbemindentmindegymilyenáron a két fő típus.
2021. febr. 12. 12:42
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Jó, igen. De ki mossa most az agyukat(?)? Bár, ami nincs azt nem lehet mosni. Bocs... A az urunk királyunk, meg az OVperatívtörzs.
2021. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!