Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírustagadó vagy vírusrettegő...

Molnarmarcell21 kérdése:

Vírustagadó vagy vírusrettegő vagy (végzettség)?

Figyelt kérdés

Kissé szélsőségesen fogalmaztam meg a kérdést, bocsánat érte, de értitek:


- A vírusrettegő az, aki a vírustagadók szerint gúnyosan az.

- A vírustagadó az, aki a vírusrettegők szerint gúnyosan az.


Korábban:

Politikai értékrend: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

Életkor: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..



2021. febr. 10. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Nincs (még) középfokú végzettségem és vírustagadó vagyok
Középfokú végzettségű és vírustagadó vagyok
Felsőfokú végzettségű és vírustagadó vagyok
Nincs (még) középfokú végzettségem és vírusrettegő vagyok
Középfokú végzettségű és vírusrettegő vagyok
Felsőfokú végzettségű és vírusrettegő vagyok
39 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Létezik a vírus,nem tagadom,de tojok rá.hova szavazzak akkor?
2021. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Hetek óta akarok pont ezt kiírni. :)

Kiváncsi leszek a végeredményre, bár tuti minden 5 éves, meg fejőnő felsőfokú végzettséggel jelöl.

2021. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb a haja színét is kérdezd meg .
2021. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Felvilágosult ifjú bolsevikként jobban félek a kapitalizmus nevű szennytől mint a vírustól.Melyik opció lenne ideális számomra?
2021. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Én demokrácia tagadó vagyok. Amit Magyarország kormánya csinál az meg röhej.

Április óta nincs háziorvosunk. Nincs helyettesítés sem. ÁNTSZ magasról leszarja, hogy miért van ez. Betegjogi képviselő nem képvisel minket, hogy jogunk legyen az egészségügyi ellátáshoz.


Ha lenne is oltás, nincs ki beadja. Így a kormány keményen bax6ja.

2021. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Ez a fajta etetés ami már megy egy ideje szerintem elég fárasztó.Mindenki azt mondja amit "kell"de a valóságot egyik sem és cenzúra is van elég durván főleg a médiában....Ez mindent elárul számomra és nem hagyom magam átverni.Létezik a vírus de túl van kicsit játsztva erről van szó.Sok felesleges intézkedés is van aminek semmi értelme.Fel van fújva az egész nem kicsit
2021. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%
#1-es Szerintem vírustagadónak, ha szerinted sok a lezárás és nem kéne kötelező védőoltás. Mindegy, hogy a vírus létét tagadod vagy a vírus súlyosságát, az igazi különbség, hogy inkább a lazítást szeretnéd vagy inkább a vírus megszűnését.
2021. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Én diplomás vagyok, azt nem tagadom, hogy a koronavírusok különbözö válfajai léteznek. Viszont az intézkedésekkel nem értek, mert nincsenek arányban a jelenlegi járványhelyzet valós súlyosságával, illetve azt sem sikerült eddig senkinek bizonyítani, hogy a Lock Down valóban kihatna a járványra. Az egész Lockdoent a diktatúrikus Kína kezdte el, nagyon szomorú, hogy magukat a demokrácia védelmezöjének beállító nyugati politikusok Kínát tekintik mintának, amikor vannak demokratikus országok is pl Japán, akik Lock Down nélkül jól kezélték a vírushelyzetet.
2021. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Önéletrajzot ne írjak?


[link]

2021. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Fanszőrzet színe esetleg nem érdekel mellé? Úgy tudom, hogy a szőke fanszőrrel rendelkezők a vírustagadó lobbi ügynökei.
2021. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!