Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A covidizmus is megbukik majd...

A covidizmus is megbukik majd egyszer, mint a nácizmus és a szocializmus?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 23:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Meg hát.
2021. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%

Biztosan. De, hogy utána mi jön? Hát... Az a világ, ami eddig volt, talán már soha. (Hacsak a tömegmédia nem talál ki rá valami módszert, hogy visszafordítsa)


Ha egy idő után pl. a Gődény-féle mozgalom váltja ezt le, az baromi veszélyes lesz, mert a mai "mainstream" tudósokra és tudományművelőkre nagyon haragszanak (pl.: a Chemtrail mindenkinek nevű FB csoport is folyamatosan hergeli őket, amit időnként már kontraproduktívnak érzek, olajat öntenek a tűzre) és ha ezt a majdani politikai vezetés nem oldja meg valahogyan, akkor ebből még lehetnek problémák.

2021. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Covidizmus még mindig nem létezik. Egy olyat eltudok képzelni, hogy a vírustagadó lobbi csoportjai puccsokat fognak végrehajtani, és a mainstream embereit, illetve azok követőit mészárolni fogják. De ezt nem Magyarországon, hanem esetleg az USA-ban, meg néhány vadabb nyugati társadalomban.
2021. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

13.


Orvos látott már?

2021. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%

#14

Ezek a vírustagadó konteósok hihetetlen agresszívak, látni kell a kommentjeiket. Amikor a beoltott mentősnek halált kívántak, szerinted az a véletlen műve? Simán elképzelhető, hogy a vírustagadó lobbi néhány helyen az állam destabilizálása érdekében indíthat olyan akciókat, főleg mert kitudják használni az emberek elkeseredését, haragját. Lásd pl. Hollandia esetét.. Nyilván pár suhanc magában megszervezte.. aha... valakik, akiknek üzleti érdekeltségük van a vírus elleni védekezés akadályozásában, támogathatták őket....

2021. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

15

Mindkét oldalon vannak agresszívak.


De ezek tévképtzetek,amiket írsz,nem releváns.

2021. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
#15 a virusrealisták (nem tagadjuk a vírust ez félreértés) feleannyira nem agresszívak mint a rettegők. Sokkal több agresszív kötekedő, alázó stb kommentet, kirohanást láttam a rettegő véglények hordáitól
2021. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

#17

Én nem a vírusrealistákról beszéltem, hanem akik egy az egyben tagadják a vírust. Akik ötgéznek, meg laposföldesek, tehát a konteós idióták. Egyre-több van belőlük sajnos.

2021. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

#17

Még annyit, mielőtt elfelejtem. Én a vírusrettegőktől olyan agresszív, fenyegetőzést, még nem hallottam. Néhány túltolt baromságot, mint pl "mindig viselj maszkot, egyedül az erdőben is" dolgokat már igen, de nem életellenes fenyegetéseket.

2021. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
21%

Szakadjunk már le erről a virusrealista/vírustagadó vitáról. Ez csak szemantika meg PR.

1. Láttál valaha is egy vírust? Akkor a létezését milyen alapon hiszed el, míg az ellene hozott intézkedések megalapozottságát meg miért nem?

2. Van-e praktikus különbség aközött, hogy a vírus nem létezik, és aközött, hogy tegyünk úgy, mintha nem létezne.


De nyilván a vírusrealisták a mérsékeltebbek, te is csak az egyetemes szeretet jegyében beszélsz véglények hordáiról.

2021. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!