Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha március 18-án járna le a...

Ha március 18-án járna le a védettségi igazolványom, akkor meg sem kapom?

Figyelt kérdés

Szeptemberben gyógyultam fel a covid- 19 betegségből hivatalosan. Úgy hallottam, hogy a már átesettek március 15-ig kapják meg az igazolványukat. Nekem 18-án lejárna, szerintetek kiküldik úgy, hogy pár nap múlva úgyis lejár, vagy meg sem kapom?

Nem, mintha nagyon kéne csak kíváncsi vagyok, hogy megkapom-e.



2021. febr. 14. 23:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell az neked most. Úgyse fog március 18-ig még olyan kiváltságokkal járni, hogy megérje a pénzt. Ez majd akkor indul be amikor már 2 millióan be lesznek oltva, április környékén. Addig csak egy értéktelen irat.
2021. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, megkapod. Előző vagyok.
2021. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem fizetnék érte, pozitív tesztem volt szeptemberben, így elvileg ingyen kapom. Csak kíváncsi voltam, hogy szerintetek kiküldik-e úgy, hogy csak pár napig lenne érvényes. Mert állítólag március 15-ig küldik ki a felgyógyultaknak.
2021. febr. 14. 23:39
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
De jó neked. Hol kaptad el? Én járok mindenhova és semmi bajom, pedig dagadt vagyok.
2021. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Engem is érdekelne, h hol tudom elkapni. Nem akarom oltatni magam, mert az egész sztori bűzlik, inkább kockáztatnám a vírust, de eddig valahogy elkerült. Pedig sokat járok boltokba, természetbe, ahol emberek is vannak :(
2021. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
én is el akarom kapni, én fiatal is vagyok, egészséges is, oltásra semmi szükségem nem lenne , de az igazolást meg kéne szerezni valahogy oltás nélkül.
2021. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én novemberben gyógyultam ki, nekem sem lesz sokkal tovább érvényes a kártya... :D EU-s jogszabály tiltja egyébként az ilyen alapú diszkriminalizációt
2021. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem sokat ér ha elkapjátok úgyis lejár a kártya..:( amit nem igazán értek miért, én jobban bíznék egy olyan szervezet védettségi szintjében, ami önerőből legyőzte már ezt a sz**t, mint bármi másban. Mint ahogy pl. a bárányhimlőn is jobban örülnék, ha átesne majd a gyermekem, minthogy oltatnom kelljen. Bár ez más, mert 6-8 havonta újra akarnak majd oltatni, nem csak 2 oltás.
2021. febr. 15. 10:57
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
7: "EU-s jogszabály tiltja egyébként az ilyen alapú diszkriminalizációt" :D :D :D
2021. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
El se kaptad a covidot,te miről beszélsz?
2021. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!