Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyetek erősek, aggasztó...

Legyetek erősek, aggasztó hírek érkeztek a tudósoktól. Te hogyan viszonyulsz a koronavírus világához?

Figyelt kérdés

[link]

Állítólag örökre velünk marad a covid, és újabb mutációk jönnek létre folyamatosan, ergo sosem lesz tartós és valódi nyitás, mert mindig újabb típusú vakcinára lesz szükség, és havi szinten oltani kell magunkat a legújabb mutáns ellen.

Te hogy viszonyulsz ehhez az egész koronavírus világához, amiben már 1 éve élünk, és ami lehet örökké tart majd?



2021. febr. 15. 01:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
52%
Épp elég nehéz a vásárlás maksz nélkül is, és erre még maszk is van. Ráadásul tömegnyomor. Kérünk könyörgünk mindenkinek, szigorítsuk a távolságtartást, inkább éjfélig legyenek nyitva a boltok mert nem lehet távolságot tartani, durva zsúfoltság van mindenhol-
2021. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 valaki : ***** válasza:
88%

Szerintem nem lesz így.

Az én véleményem, hogy a vírus valódi de nem olyan veszélyes, mint mondják. Ez a laikus véleményem. És nem a magyar kormány lovagolta ezt meg (nem vagyok fideszes), mert mindenki más is ezt csinálja.

Az én véleményem az, hogy egy válság jött volna egyébként is, szerintem lehetett érezni. Lett ez a létező, és egyesekre tényleg veszélyes vírus. Szerintem a korlátozások ilyen szigorú bevezetése azt a célt szolgálta, hogy utána a vírusra fogják a gazdasági válságot. Ezt egyébként nem tartom feltétlenül rossznak. Nem sejtek semmiféle kezüket dörzsölgető aljas politikusokat a háttérben, akik annak örülnek, ha másnak rossz.

De gondoljunk a korábbi válságokra... A legjobb, imádott kormány is belebukhat egy válságba, ha tehetetlenül tudja csak nézni. Az átlag embert nem fogja érdekelni, hogy na de a kapitalizmus ciklikus válságai törvényszerűek, na de a piac, na de a láncreakció, hogy egy iparág mindent visz magával... Nem érdekli őket, csak az hogy, nekem rossz, a kormány a hibás, nekik kéne ennek véget vetni. Na de ha itt ez a vírus, akkor egyszerűbb a helyzet, a válság az áldozat az egészség oltárán. Annak a válságnak, ami egyébként is jött volna.

És mivel minden válság véget ér, ezért a koronavírus is.

Lehet, hogy rosszul gondolom. Én se vírusrettegő, se vírustagadó nem vagyok, magamat a vírusra ésszel reagáló embernek gondolom. Szóval semmi kormányszidás, háttérhatalom felfedése nem volt a szándékom. Tulajdonképpen kíváncsi is vagyok más véleményekre, meggyőzhető vagyok abszolút.

2021. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22%
17, mondjuk a tiédnél frusztráltabb hozzászólást rég olvastam. Akkor már inkább a lecsúszott makszos embereket választom.
2021. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
83%
Idén az Influenza érdeklődés hiányában elmarad :)
2021. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
64%

Koronavírus=Politika.

Hülyének nézik az embert a nap 24 órájában!!!!!!!!!!!

Híradó 80-90% tömény hazugság!!!!

2021. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
27%
#23 mert a birkák szerint az értelmiségi a frusztrált, szerintem meg a birka az birka. Nézzétek meg nyugostan, frusztráltságból megy a lepontozás állandóan. Ez csak a szerencsétlenségek egyetlen fegyvere, hogy nyomhat egy piros gombot, addig is érzik magukat valakinek xd
2021. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
"Nyugostan" megnéztem hogy te is lepontoztál. Amúgy van diplomám, tudom akkor szégyen vagyok hogy merek nem egyetérteni a fröcsögéseddel.
2021. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest h diplomád van elég egysejtűnek tűnsz. Legalább is ennyi "érved" van, hogy egy elgépelt szót kiemeltél a válaszomból és beidézted. Ezek szerint ennyire vagy képes. Akkor mit fröcsögsz itt? Támaszd ki a diplomáddal az ablakot, elnézve a hozzászólásod, arra jó csak az a dioloma valszeg. Ja, mindjárt jön majd hogy Phd vagy xD
2021. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
*diploma, mielőtt belekötnél egy újabb telóról elgépelt szóba.
2021. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
Mindenesetre szórakoztató volt az elgépelés. Amúgy én is szoktam. De te miért vagy ilyen ideges? Az összes szomszédod konteós? Mert akkor megértem ha már nem bírod.
2021. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!