Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyetek erősek, aggasztó...

Legyetek erősek, aggasztó hírek érkeztek a tudósoktól. Te hogyan viszonyulsz a koronavírus világához?

Figyelt kérdés

[link]

Állítólag örökre velünk marad a covid, és újabb mutációk jönnek létre folyamatosan, ergo sosem lesz tartós és valódi nyitás, mert mindig újabb típusú vakcinára lesz szükség, és havi szinten oltani kell magunkat a legújabb mutáns ellen.

Te hogy viszonyulsz ehhez az egész koronavírus világához, amiben már 1 éve élünk, és ami lehet örökké tart majd?



2021. febr. 15. 01:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
14%

"Az összes szomszédod konteós? Mert akkor megértem ha már nem bírod."


A szomszédról konkrétan nem tudom, de szinte mindenki konteós és nyomatja a süketséget a környezetemben lévők közül. Kicsit fárasztó már. Azt meg lassan említeni sem merem senkinek, hogy én regisztráltam az oltásra, mert még egyenesen széttépne érte a sok konteós, meg hallgathatnám egész nap, hogy a szerveim hogy fognak egyesével elpusztulni az oltástól, meg kínok kínját élve kinyiffanok stb. Én sem erőltetem senkire az oltást, hogy márpedig add be mert szétverlek, akkor nem értem miért állnak nekem, akik nem akarják. Számomra hiteles orvosok egyértelműen kijelentették, hogy egyik oltástól sem lett még senkinek olyan baja, mint amiket fel szoktak hozni állandóan, és akár 800 oltást is be lehet egyszerre adni, ha az ember karja bírja, az immunrendszer működését nem tudja szétcseszni, mindre tud reagálni. Én beregisztráltam, fiatal vagyok még, valszeg a sor végére kerülök, előttem már vélhetően mindenféle oltással lesz beoltott ember, addigra lesz majd valamennyi releváns hazai tapasztalat is, meg talán a kínait is megvizsgálja az EU-s hatóság is. Én amúgy attól sem tartanék, az egy ősrégi technológia, elölt vírus. Autoimmun betegség kialakulásának kockázatát szokták mondani rá, de nagyon elenyésző esetben.

2021. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 valaki : ***** válasza:
64%

Kedves utolsó!

Én nem feltétlen szeretném beoltatni magam, nem döntöttem el. Nem félek egyáltalán ettől a vírustól, szóval magamtól a nemre hajlanék, de gondolom majd muszáj lesz (kötelezően választható), akkor majd beoltatom. Szóval egyelőre nem szerepel a terveim között, de:

- Ha valaki nem akarja, megértem. Szerintem meg kéne adni neki a lehetőséget, hogy ne oltassa be magát következmények nélkül.

- Ha valaki be akarja, megértem. Kívánom neki, hogy minél hamarabb jusson hozzá és legyen védett, érezze magát biztonságban.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem őrült meg mindenki :D Nem muszáj tartozni mindenáron valamelyik oldalhoz :D

2021. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
45%
Csak az a baj, hogy a sok birka már azért is nekiáll az embernek, ha azt meri mondani, hogy beoltatja magát. Nem is kötelezni akarja a másikat, nem ráerőltetni, csak közli, hogy ő beoltatja magàt. Erre jön az elvörösödött fejű kérődzés, hogy te barom, meg fofnak ölni csipppet adnak neked, zombivá változol stb... tudomásul veszi mindenki, hogy ő nem akarja beoltatni magát, de a saját idétlen rögeszméit miért erőlteti rá a másikra? Azzal bezzeg semmi baj, ha a lakosság nagy része dohányzik mint állat, rengetegen napi 3 féle gyógyszeren élnek minimum, tömik a szemét kaját, alkoholisták, de egy egyszeri oltástól félnek, hogy bajuk lesz tőle később.
2021. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
72%
Én sokkal többet olvasom azt, hogy "ha nem oltatod be magad, miattad fognak meghalni az emberek". Az nem jut el a rettegők tudatáig, hogy aki be van oltva, az nem fog meghalni azért, mert más nincs beoltva - már ha valóban olyan hatásos az oltás, amilyennek ők gondolják.
2021. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
25%
A vírustagadók még nem láttak aranyos hiúzokat.
2021. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 valaki : ***** válasza:
64%

34-es. A kedvencem ez a mondat. Meg mikor még az oltás nem volt szóban és az volt, hogy másokat veszélyeztetsz, ha átbuszozol a szomszéd faluba. Engem leosztott az egyetemi tanár, hogy mi az hogy nem tartom be a karantént és mástól jelentkezek be órára, veszélyeztetek másokat. Hát én a rokon gyerekére vigyáztam suli híján, biztos jobban veszélyeztetek embereket így, jobb lenne egyedül hagyni a kisgyereket, ameddig a szülei 12 óráznak :D

Szóval igen, ez a másokat veszélyeztetsz dolog nagyon érzelmi zsarolás.

2021. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!