Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg elvitette a baloldal...

Tényleg elvitette a baloldal a szegedi képviselőt, hogy elhallgattassa, nehogy megint egy Öszödi beszéd derüljön ki?

Figyelt kérdés
itt olvastam, utána a hírekben kerestem rá. Nem akarok itt semmi olyat írni, úgy látszik, nagyon vigyázni kell, hogy mit írunk le. Elvitette a baloldal azért, hogy elintézzék a hallgatását?

2021. febr. 16. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Hol olvastad, Béla? Az origón, vagy a 888-on? :)
2021. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Az, mert a 12éve2/3adavanafidesznek országban a baloldalnak olyan hatalma van ám, hogy csak úgy elrabolnak embereket és elhalgattatják őket :D
2021. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

"nagyon vigyázni kell, hogy mit írunk le"


De azért azt leírhatnád, hogy honnan került elő a manusz! Ha má egyszer előkerült.

2021. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Na nem személyesen a baloldal! (Milyen jo kis képzavart találtam ki?:-) Soros keze is TERMÉSZETESEN benne volt némi migri segitséggel! De ne izgulj, a Hös Orbán Vitéz megmentette!
2021. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


szerintem olvassatok utána ti is, én is innen tudok erről a hírről

2021. febr. 16. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Megy az elhallgatás, itt is, ebben a kérdésben is. 4 válasz, de a lényegről semmi.

Aki élt már a kommunista időkben,annak nem kérdés a kérdés.

2021. febr. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!