Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Orbán kinyitja...

Szerinted Orbán kinyitja legalább az érettségizőknek az iskolákat márciusban?

Figyelt kérdés
Nem is értem honnan jött az ötlet egyébként, hogy ennem az évfolyamnak hagyományos érettségit kell tartani, miközben lassan 1 éve nem voltak iskolában. Az előző évfolyamnak meg 2 hónap miatt eltörölték a szóbelit. Ha már meg leszünk szivatva, kinyithatnának utolsó pár hónapra.
2021. febr. 16. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

“Szerinted Orbán kinyitja legalább az érettségizőknek az iskolákat márciusban?“


🤔 2 hónappal előbb lesz érettségi? 😧


(vicc) #csaktrollkodom 😃

2021. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

#1+ vagyok


Majd ha lesz nyitás szólnak. Az érettségi a megszokott módon lesz a jelenlegi állás szerint. Tehát lesz írásbeli és szóbeli is

2021. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt írtam, de azért kösz.
2021. febr. 16. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyen online az érettségi, szóbeli nélkül, és kész.
2021. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már mindent meglehet online oldani, azt miért nem lehet?
2021. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az már (szerintem) túlzás lenne, de rohadtul nem fair így elvárni a hagyományos követelményeket, amikor nem lehetett biztosítani a hagyományos, normális felkészítést.
2021. febr. 16. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Miért lenne túlzás? Pont ez lenne a fair. Ha már online kellett tanulni, legyenek a vizsgák is online, egyébként nem csak az érettségik, hanem a szakmai vizsgák is.
2021. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

6: miért lenne túlzás? Mondjuk inkább azt, hogy tőletek kevesebb is elég? Mint a fogyatékosoknak. Ugyanazt a színvonalat kell hozni, ez az elvárás.

Amúgy pedig, ha emiatt olyan nehéz lesz, a ponthatárok is alacsonyabbak lesznek, szóval nem kerülsz hátrányba.

2021. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De okos vagy, pont azert mondtam hogy az online erettsegi "tulzas" mert az irrealisan nagy konnyites lenne, sokan puskaznanak, foleg ha online csak irasbeli lenne.

Es nem vagyunk fogyatekosok, de ha nem erted miert nem lehet ugyanaz az elvaras, mint idealis esetben iskolaba jaraskor, tanarok mellett, akkor nincs mit magyaraznom neked.

2021. febr. 16. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne irreálisan nagy könnyítés. Egyébként ma már nem nehéz a jelenléti érettségin sem puskázni, meg egyébként annyira nem nehéz egy érettségi feladatlap, ha végig ültél négy évet a suliban, különösebb probléma nélkül meglehet csinálni. Én középiskola alatt nem sokat tanultam, nagyon minimális mennyiséget, ami főként, csak félévkor, év végén volt. Majdnem négyes átlagú érettségit hoztam össze, pedig előtte kettes-hármas tanuló voltam.
2021. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!