Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Deutsch Tamás okosabb mint...

Deutsch Tamás okosabb mint Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Ma megjelent egy konzervatív újságban egy érdekes cikk, linkelem: [link]


Vannak benne érdekes állítások, meg is lepődtem rajta:


Minél magasabb valaki annál intelligensebb. - Most pl. ott van Deutsch Tamás, másfél fejjel magasabb, mint Orbán. Vagy ott van Fodor Gábor. Ő is magasabb Orbánnál. Itt egy kép: [link] Akkor most ez hogy is van? Nem úgy kellene, hogy az okosabb vezesse az országot? Utána meg ott van a cikkben, hogy minél magasabb valaki, annál konzervatívabb. Akkor Fodor Gábor konzervatívabb Orbán Viktornál? Vagy ott van pl. Silvio Berlusconi és Obama. ( [link]

) . Obama a magasabb, akkor most ő a konzervatívabb? Vagy mondjuk van benne egy olyan állítás, hogy az alacsonyabb gyengébb férfiak szeretik az állami újraelosztást és a gondviselő államot. Most itt egy kép ( [link] ) Junckerről, Orbánról és a svéd miniszterelnökről. Kb. ugyanolyan magasak, de az egyik jobboldali, a másik szociáldemokrata, a harmadik neoliberális. Vagy mondjuk itt egy kép Gyurcsányról és Orbánról ( [link] ). Szerintem semmi összefüggés sincs a politikai nézet és a magasság között. Meg a cikkben van egy olyan fordulat, hogy a konzervatívak sokkal jobban néznek ki, mint a liberálisok. Most itt van pl. a liberális új-zéldani miniszterelnök meg a konzervatív Theresa May ( [link] ), szerintem nem kérdés, hogy ki néz ki jobban.


Nem mondom, hogy a konzervatívok csúnyábbak lennének, mint a liberálisok. Pl. Novák Katalin jobb, mint Vadai. De ez annyira relatív. Mert, rosszabb mint Demeter Márta.


2021. febr. 16. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Én egyszer végigültem egy közösségi forumot, amit Deutsch tartott. Nagyon intelligensen, összeszedetten beszélt és jó szándékú, őszinte volt mindenkivel
2021. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

"őszinte volt mindenkivel"


:))))))))))

2021. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Az idézett cikk és az összes hivatkozása úgy hülyeség, ahogy van.
2021. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Okosabb, de Orbán a párt vezér!
2021. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem véletlen, hogy a Deutsch meg a Fodor egy brancsba tartozik.


Ahogy kínaiak erősödtek, róluk is került -brit tudósok megállapították-, hogy megasabb az IQ-juk, mint másoknak.

2021. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 Csak kommunizmus van!
2021. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, és amúgy sincs összefüggés.
2021. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Minél magasabb valaki, annál intelligensebb"-- Ennek alapján Mike Tyson intelligensebb, mint az egykori ENSZ-főtitkár, Kofi Annan volt, vagy az öt nyelven beszélő, pszichológiát, teológiát és történelmet tanult színésznő: Natalie Portman.

Aki szerintem kokózik, az intelligenciahiány, mintsem intelligencia.

2021. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fair összehasonlítás. Deutsch sámán szerekkel erősíti az elméjét fiatal kora óta míg szegény Orbán sajnos erős idegnyugtató szereket szed a skizofréniájára. Csak emiatt tetszik Deutsch okosabbnak!
2021. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyforma okos mindkettő. Az egyik iszik meg pszihiátria, a másik meg kokainra iszik. Ez van amire szavazgattok...
2021. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!