Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Émelyeg a gyomrotok Magyarorsz...

Émelyeg a gyomrotok Magyarországtól?

Figyelt kérdés

Dehunizáció, korrupció, buta emberek tömkelege, igénytelenek, rasszisták, homofóbok. Verik a mellük hogy mekkora magyarok közben egy gyárban dolgoznak.

Ha lenne lehetőségem nem lenne kétség, hoyg elhagynám az országot, mondjuk nyugatra, nekem iylen fejletlen magyarság nem kell!

Állandóan Trianon, izraeliták, menekültek, melegek; közhangulat nulla, nyomasztó. Ha valaki ezt az országot emlegeti a rasszista torockkai jut az eszembe meg az orban...

Ráadásul a legtöbb ember itt igénytelen, tanulatlan, bigott vallásos aki nem tud együttérezni másokkal!


Sokan fogják még elhagyni ezt a lepratelepet.



2021. febr. 16. 22:34
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Most idézzek Adyt? "Ha nagyot akarunk, szidót ütünk" - ennyi, ez a magyarság. De idézhettem volna Spirót is... Egy nyomortelep ez az ország a fideszbirka meg vagy nem akarja vagy nem veszi észre ezt. Gyakorlatilag a keresztény gyűlölet lett az államvallás.
2021. febr. 16. 22:51
 12/58 anonim ***** válasza:
53%

a kihalásban,elvándorlásban van valami,mivel az ember is olyan állatfaj,ami fogságban nem igazán szaporodik.


a jelenlegi politika meg,hogy innováció és gazdasági fejlődés helyett legyen mindenki biorobot egy nyugati multi gyárában,ez nem alternatíva.

2021. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező! Úgy látom, a gyűlölet inkább rád jellemző, legalábbis az eddigi irományaid alapján.
2021. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
62%
Én személy szerint nem bánnám ha eltakarodnál végre a többi hozzád hasonlóval. Nem úgy tükröződik, hogy a társadalom etalonja lennél.
2021. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
54%

"miközben te magad is éppen arról fröcsögsz már két napja, hogy mennyire utálod a saját néped"ű


Milyen saját népét? :D Nem veszitek észre hogy ezeket a típusú kérdéseket mind cigányok írják ki? :D

2021. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

Spiró György: Jönnek


Jönnek a dúlt-keblü mélymagyarok megint,


füzfapoéták, füzfarajongók, jönnek a szarból,


csönd van. Senki se pisszen. Alantról


kevéske hűlt költő csontujja int.


Ó, ha gyilkolni szabadna újra,


csámcsogva, hersegve szívnák a vért -


miért is? ki tudja. Trianonért? -


mered pár utcanév pici csontujja.


Ez olyan klima: itt folyton beborul,


ez rendben van, de szégyen, szégyen, szégyen,


hogy mindenki kussol, hogy mindenki fél,


és nekünk kell jönnünk, pár csenevésznek,


hogy bebizonyitsuk:


nemcsak a szemetek tudnak magyarul.



1984

2021. febr. 16. 22:58
 17/58 anonim ***** válasza:
91%

"Nem veszitek észre hogy ezeket a típusú kérdéseket mind cigányok írják ki? :D"


Azok még ennyire sem ismerik a magyar helyesírást.

2021. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
67%
A cigányok nem is tudnak írni. :D
2021. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Én Magyarnak születtem és gyermekkorom egy részét Budapesten töltöttem. Kanadában nőttem fel és Párizsban jártam egyetemre, most pedig Angliában élek. Tehát sokat láttam sok helyen éltem, így talán hihető, ha azt mondom, hogy az undor, amit érzel Magyarország iránt egy idő után a Föld bármely országában érezhető. Ugyanis a probléma nem az országgal van, hanem az emberekkel. Mi, emberek mindenhol pontosan ugyan olyan undorító, aljas és önzők vagyunk tele arroganciával. Viszont, ami jó hír, hogy akadnak kivételek, még ha nem is sok. Őket keresd magad körül és akkor legalább az egyéni békét megtalálhatod. Ennél többe ne reménykedj, bárhova is utazol.
2021. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

Karinthy - így írtok ti

Ady Endre

MOSLÉK-ORSZÁG


Jött értem a fekete hajó,

Jött értem a fekete vizen.

Álom-királyfit, vitt, tova vitt

Moslék-országnak mentiben -

Fekete hajó, fekete vizen.


Moslék-ország, hajh cudar ország,

Hajh, Hortobágy, zsír-szívü rém; -

Hajh, Átok-város, Redves-ugar:

Piszok-hazám, mit kapaszkodsz belém?

Fekete vizeken jöttem én.


Vagyok a nyugati sirály -:

De magyarnak köpött ki a föld.

Moslék-ország a nyakamon ül,

Engemet Moslék-ország örökölt:

Nyöszörög a hájszagu föld.


Már nem megyek el, fekete hajó,

Moslék-ország hagy' örülj szegény!

Hadd ugassanak, hadd ugassanak,

Fekete vizen, fekete legény,

Hajh, kutyafáját szomorú legény.

2021. febr. 16. 23:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!