Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Émelyeg a gyomrotok Magyarorsz...

Émelyeg a gyomrotok Magyarországtól?

Figyelt kérdés

Dehunizáció, korrupció, buta emberek tömkelege, igénytelenek, rasszisták, homofóbok. Verik a mellük hogy mekkora magyarok közben egy gyárban dolgoznak.

Ha lenne lehetőségem nem lenne kétség, hoyg elhagynám az országot, mondjuk nyugatra, nekem iylen fejletlen magyarság nem kell!

Állandóan Trianon, izraeliták, menekültek, melegek; közhangulat nulla, nyomasztó. Ha valaki ezt az országot emlegeti a rasszista torockkai jut az eszembe meg az orban...

Ráadásul a legtöbb ember itt igénytelen, tanulatlan, bigott vallásos aki nem tud együttérezni másokkal!


Sokan fogják még elhagyni ezt a lepratelepet.



2021. febr. 16. 22:34
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
79%
Magyarországtól nem, a hozzád hasonló magyargyűlölőktől igen, különösen ha azok magyar származásúak.
2021. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
37%
Ahol kint a Magyar zászló azok nem minden esetben Magyarok. Ellenben a kormány nagyon védi a Magyarokat ami így elég abszurd az õ kommunikációjukat és a cigányságot tekintve. Nem vagyok rasszista, csak azokat a romákat vetem meg akik lopnak, csalnak, hazudnak és szemetelnek.
2021. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
79%
Kezd magadon a változást. Ne légy magyargyűlölő. Minden nap egy troll kérdéssel kevesebbet
2021. febr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Oroszimádat. Putyin kultusz. Illiberalizmus. Kereszténydemokrácia. és sorolhatnám
2021. febr. 17. 08:41
 45/58 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos nem fogsz műveltebben tűnni attól, hogy forráskritika nélkül idézgetsz mindenkitől...

Kereszténydemokráciát meg kár emlegetned. A kormány sem tudja hogy mi az, meg amint látom, te sem. Sajnos a legnagyobb gyűlölködő itt most te vagy. Egy ország meg nem csak vezetőktől lesz olyan amilyen, hanem az ott élőktől. Rajta, pocskondiázás és gyűlölködés helyett inkább mutasd meg, hogy te jó ember vagy. :))

2021. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
36%

Èn is kezdem szègyelni azt,hogy magyar vagyok.

Tervezzük a kiköltözèst.

Legjobban az háborít fel, hogy az emberek a homokba dugják a fejüket.

Nem csak a korrupció zavar, vagy az,hogy nincs normális egészségegügyi ellatás. Hanem az is,hogy milyen szintű gyűlöletkeltès zajlik, és ebből táplálkozik a kormány.

Vannak nővèr ismerőseim, akik olyan szinten le vannak terhelve,hogy már undorral ,közönnyel mennek dolgozni. Pedig annak idején teljesen szívvel, odaadással választották ezt a pályát. Ki tartja igazságosnak, hogy a sport, egyház fontosabb mint a kórházak fejlesztèse? Vagy legalább az alapvető felszerelések biztosítása. Pl katèter, olyan kevés van,hogy kénytelenek lemosni és újra felhasználni.

2021. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Utolsó az kemény! Menjetek, remélem összejön a tervetek! :) Ennek a lepratelepnek úgy sincs jövője.
2021. febr. 17. 09:18
 48/58 anonim ***** válasza:
45%

Rákosi elvtárs is arról panaszkodott Mikojannak hogy 9 millió fasisztával kell a szocializmust építenie.

Nem rokon, véletlenül?

2021. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
42%

Erősen provokatív és felszínes a kérdésed, de igen, én a lehető leghamarabb el szeretném hagyni Magyarországot. Mindenhol vannak jó és rossz dolgok, Magyarországon is. Például az általad elképzelttel se tudnék maradéktalanul egyetérteni.

Amint meglesz az alapdiplomám, költözök el - már több szakot is kinéztem és két országban is biztosított szállásom lenne helyi barátok által.

Egyszerűen nem érzem itt jól magam és máshol annyival több és jobb lehetőségem lenne. Nem szeretném egy olyan országban elpazarolni az életemet, ami ennyire nem felel meg nekem semmiben.

Biztos lesz olyan, aki szerint azt hiszem, hogy kint kolbászból van a kerítés. Nem erről van szó, hanem arról, hogy felmértem, hogy hol és miért éri meg küzdeni. Magyarországon pedig számomra (!) nem éri meg, mert máshol ugyanennyi erőbefektetéssel többet tudok elérni.

20/L

2021. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
0%
49# szerelmes lettem :D
2021. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!