Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szerintetek...

Orbán Viktor szerintetek alkamas miniszterelnök?

Figyelt kérdés
Degradálást nem kérek!

2021. febr. 16. 23:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

10

Véleményed persze lehet a valóság teljes figyelmen kívül hagyásával is.

Főleg, ha demokratikusan megválasztott miniszterelnökséget "rangnak" látod.

2021. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%
#10. Az én szememben attól még nem lesz diktátor senki, hogy a választásokat(!!) sorozatban nyeri. Akkor volna diktátor, ha nem az ő pártja kapná a legtöbb szavazatot, mégis ő kormányozna, erről azonban szó sincs. Az ellenzék előtt áll a lehetőség, hogy 2022-re kidolgozzák, hogyan tudnának nyerni a - még egyszer - választásokon.
2021. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

12.es

Ezek szerint nem tudod mi a diktatúra.

Elmagyarázom, a diktatúra , másnéven önkényuralom.

Olyan kormányzási forma, ahol az állami főhatalom, forrása nem a népakarat.

De ez a megválasztás után is igaz.

Szóval Orbán Viktor azért diktátor , mert nem a nép javát szolgálja, hanem magának illetve az ő csordáinak a vagyonát gyarapitja, és a nép igényeinek nem tesz eleget. És mindent megtesz annak érdekében , h a magyar népet kifilézze. Gyanitom ,h csakis azért nem tesz meg több mindent , mert az Európai Unió, valamint a magyar törvények tilták.

Orbán Viktor nem totális diktátor , hanem puha diktátor , ami azt jelenti , h nem fizikálisan diktátor , hanem a gazdaságra tekintettel. Ha ellenállnak , akkor a rendőrökkel karakter gyilkolja az ellenállókat.

Illetve a koronavirus miatti bezártságot se oldja fel , meg a vakcinát kötelezi.

Magyaránt "kabzsi"

2021. febr. 17. 14:49
 14/25 anonim ***** válasza:
25%

#13. "Ezek szerint nem tudod mi a diktatúra.


Elmagyarázom"


Szerintem ezt a kioktató hozzáállást nyugodtan felejtsd el, mert még azt sem sikerült helyesen leírni, hogy kapzsi, meg egy vesszőt nem sikerült helyesen kitenni. Tanulnod kell még (nagyon sokat), nem másoknak észt osztani.


"nem a nép javát szolgálja, hanem"


Azért olyan nagyon nem volt elégedetlen a nép, amikor legutóbb is megszavazta a Fidesznek a kétharmadot. Erről beszélek. Definíció szerint nem lehet diktátor ez az ember, kár ezt erőltetni.


"valamint a magyar törvények tilták"


A diktátor, aki nem tud diktátorkodni, mert akkor a hatályos magyar törvényekbe ütközne. Aha...


"Ha ellenállnak , akkor a rendőrökkel karakter gyilkolja az ellenállókat"


Arra is illene rákeresned, hogy mit jelent a karaktergyilkosság, merthogy a rendőrség ahhoz pont nem kell. Mellesleg ebben a kormányellenes média sokkal profibb.

2021. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Tiszteletlen 13as fideszes szavazó.

Először is pillantsd meg mit irtam a kérdés alá..

Utána nem kell ide jönni , ha nem tudsz értelmes válaszokat adni.

A másik , engem se kell kioktatni ugyanis doktorátus vagyok, jártam iskolába kitűnő osztályzattal. Egy szót mindenki elronthat tudtommal, Szóval nyugodj le.

Tisztában vagyok a szavak jelentésével, te itt senki nem vagy , h számon kérj, pont nem neked fogom elmagyarázni. De tudod mit? Elmondom.

Karaktergyilkosság egy olyan médiakampány , amelynek a célja egy konkrét személy lejáratása.

És akk. beszéljünk a 2/3-os többséggel , tudjuk mindketten , h fideszes vagy , szóval ezzel jössz , ami csalással történt meg.

Szóval én erre nem lennék büszke , sőt,tovább megyek... Szembe köpném magam , h egy ilyen embert pártolok. Szóval inkább magadat meg őt kérd szápon , na pá.

2021. febr. 17. 18:56
 16/25 anonim ***** válasza:

Nyugalom, ne essünk egymás torkának egy vessző miatt !


A kérdésre,meglátásom szerint, a válasz :Nem!


Miért nem ?


I. Köpönyegforgató. Mondhat bárki akármit, de ez szerintem így van. Valaki azt mondja rá hogy csak kinőtte a liberális hobórtját,rendben ez a te véleményed, szerintem viszont csak egyszerűen egy szélkakas.


II. Nem tud értelmesen vitázni. Szerintem ezt nem kell kifejtenem.


III. Nagyon régen nincsen egy tisztességes,teljesíthető programjuk.



És az utolsó egyben negyedik az már erősen személyes és második ponttal függ össze .

IV. Nem találom megbízhatónak!



Ennyi lenne az én véleményem!


Elfogadom, és tiszteletben tartom ha te másképpen látod, kérlek te is tedd ezt másokkal!



Tartsuk tiszteletben egymás véleményét, helyzetét! Mindenki máshogy él meg mindent !

2021. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

21.19

És van, aki képzeletben "él" meg mindent.

2021. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
II lajos Volt a legjobb király, Diktátorok között nem tudom ki volt a legjobb Magyarországon jó miniszter elnök az még nem volt. Ezért azt mondom vissza kéne térni a feudális társadalomhoz és nem a fogyasztói osztályt erősíteni.
2021. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%
#15. Kedves kérdező! Iszonyatosan mélyen vagy, nem csak a szavak jelentésével nem vagy tisztában, de olyan az írásképed, mint egy értelmi fogyatékosé. Ez van. És nem én kértelek számon, hanem te akarsz kioktatni a nevetséges tudásoddal engem, más másodjára. Ha pedig ilyen szépen kikerested a karaktergyilkosságot, akkor akár rá is jöhetnél, hogy hülyeség volt a rendőrséggel keverned. Az meg, hogy kinek kell szembeköpnie magát, az nem pártpolitikai preferencián múlik, ezt csak a legeslegbutább emberek gondolják így. Na tényleg pá, ezt a kevés energiát is kár volt rá fordítanom.
2021. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

19.

Én nem vagyok értelmi fogyatékos , és a fideszesek meg se szólaljanak, mert inkább elásnám magam a helyükbe..

2021. febr. 18. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!