Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan inditanád újra a...

Hogyan inditanád újra a Magyar gazdaságot?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Hogy lehet újraindítani, ami sosem ment?
2021. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2021. febr. 18. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom látod-e, de világjárvány van.

Amúgy megy a termelés, zizeg a Szuzuki-szerelősor, az óvodák csúcsra járatva.

No jó, igazad van, van néhány kamu intézkedés, de kérlek ne vízionálj itt gazdasági armageddont azért, mert este nem ihatsz sört egy kocsmában, vagy nem mehetsz be egy meccsre óbégatni. Ezek sokadlagos kérdések.

Mellesleg szerintem a jelenlegi korlátozásoknál sokkal komolyabbakat kellene hozni, az enyhítőket meg simán elhallgattatni.

Ilyen a járvány, tesókám.

2021. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos sok járványt éltél meg már te szupersztár
2021. febr. 18. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

Nem az a kérdés tesó, én hány járványt éltem meg, mert nekem tanítottak diffegyenleteket, sőt, a sejtmembránok és a lipidek kölcsönhatásában is elmélyültem. A valódi kérdés az, te mit értettél meg alapvető elemista problémákból. Halál, önzés, tisztesség.

Ilyeneken gondolkodj, tesókám.

2021. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, a kikapcsolódás, vendéglátás, szórakozás területén kívül az egész gazdaság működik most is. Mennek a gyárak, nyitva vannak a boltok, hivatalok, irodaházak, csak éppen wellnessezni nem lehet menni. Sajnálom én is, mert már jó lenne kimozdulni, de azért akkora kár nem érte az ország egészét. Mindemelett egyébként nyitni kellene, mert értelmetlenek a lezárások.
2021. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hogy azonnal eltörölném az összes lezárást és korlátozást mindenkinek aztán csá.
2021. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Azonnali hatállyal megszüntetnék minden korlátozást, a pánikkeltést folytató médiumokat keményen megbüntetném, és az így befolyt pénzből kárpótolnám a kisvállalkozásokat a felesleges zárva tartásért.
2021. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!