Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is tökre fog menni a...

Más is tökre fog menni a korlátozásokba?

Figyelt kérdés

Napról napra élünk, fogynak a vésztartalékok, az utolsókat éljük fel.

Erre bejelentik a hosszanitást meg a harmadik hullámot. Már kedvem sincsen felkelni, nem látom értelmét.



2021. febr. 21. 16:57
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
3-as nem, de nincs munkatapasztalatom se a szakmámban a gyárakból igen még diákmelóból, de az semmi. Így meg rakodó munkásnak sem vesznek fel, a saját lakás álom.
2021. febr. 21. 17:11
 12/42 A kérdező kommentje:
Akkor jó ötletnek tűnt.
2021. febr. 21. 17:12
 13/42 anonim ***** válasza:
80%
Gyárba is felvesznek tapasztalat nélkül. Csak ne azt várd, hogy műszakvezető helyettesként indítasz. Meg nem kell válogatni, mert sokan eleve azért nem akarnak dolgozni, hogy "én nem műszakolok". Másnap meg elbődül az interneten, hogy éhen fog dögleni.
2021. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
47%

Nem jelentettek egyelőre be semmilyen hosszabbítást.


Jelenlegi állás szerint március 1-ig tartanak a korlátozások, semmi garancia sincs arra, hogy nem fogják feloldani.


De én sem hinném, hogy a covid miatt nem jutsz munkához a szakmádon belül. Sajnos nem valami piacképes szakmád van. Én a helyedben elmennék tanulni egy másik szakmát amely keresettebb.

2021. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
81%
A műszakolás károsabb mint a dohányzás, a nyugati kutatások alapján 20 évvel rövidül meg az életed ha váltó műszakos a munkarended, gyilkos, magasvérnyomás demencia elhizás depreszió izületek stb. tönkretesz, eladod egészséget apróért
2021. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

"okj - műtárgyvédelmi asszisztens"

Az mi a fityfene? Múzeumi éjjeliőr segédje?

Kérdezem úgy, hogy a nejemnek -hobbyból- műtárgybecsüs végzettsége is van.

2021. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

segédrestaurátor...


Reálból mindig rossz voltam, humán belbiztonságú vagyok gondoltam ezen a vonalon indulok el... de itt mindenki annyira okos egy hete várom a választ a gyárból hogy mi van és ez a sokadik eset.

2021. febr. 21. 17:37
 18/42 A kérdező kommentje:
ebben az országban mindenki gczy a másikkal, lehet nekem is el kellet volna mennem innen mint a többi velem egykorúnak...
2021. febr. 21. 17:39
 19/42 anonim ***** válasza:
36%
Mi volt a munkád járvány előtt?
2021. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
40%

Egyáltalán hogy indulhatott el ilyen képzés? Tudtommal egy OKJ 10 fő felett indul be. Ne mond, hogy ennyien vágytak ilyen szakmába.


Anyád volt a hülye, hogy hagyta, hogy elkallódj

2021. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!