Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is tökre fog menni a...

Más is tökre fog menni a korlátozásokba?

Figyelt kérdés

Napról napra élünk, fogynak a vésztartalékok, az utolsókat éljük fel.

Erre bejelentik a hosszanitást meg a harmadik hullámot. Már kedvem sincsen felkelni, nem látom értelmét.



2021. febr. 21. 16:57
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ha erdészrudat vagy parizert vacsorázunk az már nagy luxus!!!
2021. febr. 21. 16:59
 2/42 anonim ***** válasza:
75%
Igen,a fél ország tönkremegy miatta.A másik fele meg valamelyik fideszes cégben dolgozik éhbérért,ő abba fog tönkremenni csak jóval több idő alatt.
2021. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
73%
De miért mentél tönkre? Vendéglátásban dolgoztál?
2021. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
57%

Mi a végzettséged?

Nálunk rekord mennyiségű embert vettünk fel pandémia alatt és most nyílt 80 új pozi, ami 30 nap alatt be kéne tölteni, különben bukjuk az új projektet.

Iszonyatosan megy a szállítmányozás, technika, vegyészet, gyógyszeripar, építőipar, kertészet. Most mit támogat az állam: felújításokat: erre lesz igény. Még az autóipar is fellendült, pedig ott súlyos leépítések voltak magyaroknál.

2021. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
23%

Miért nem mész el dolgozni? Munkaerőhiány van jelenleg is.


Az, hogy étterem mondjuk bezárt és nem lehet ott dolgozni attól nem szűnik meg a világ és nem kell éhenhalni. El kell menni máshova, akár ideiglenesen.


Persze tudom, hogy csak egy hergelő trollkérdésről van szó, de akkor is.

2021. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
4) melyik cég?
2021. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
VÁLASZ: Van egy Érettségim egy okj - műtárgyvédelmi asszisztens, de tapasztalat híján nem vettek fel, aztán jött a covid! Munkanélküli vagyok! 25/F - anyuval együtt lakunk ő dolgozik és nem állást keresek de nem jeleztek eddig vissza. Úgy érzem csak 35%-ban tehetek a helyzetemről.
2021. febr. 21. 17:08
 8/42 A kérdező kommentje:
5-ös: én pont az ellenkezőjét hallottam! Jelentkeztem gyárba is de eddig semmi...
2021. febr. 21. 17:09
 9/42 anonim ***** válasza:
34%

Ja , tehát a járvány előtt se volt munkád. Akkor miről beszélünk?


Semmi köze a járványnak ehhez, se nem vendéglátás, se nem turizmus a területed.

2021. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarlak megbántani, de ha piacképesebb szakmád lenne, akkor valószínűleg nem lennél munkanélküli. :(
2021. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!