Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a konzultáció is jelezni...

Ha a konzultáció is jelezni fogja, hogy ki van a nemiszerve az embereknek a 8 órai kijárási tilalommal, akkor márciustól végre kitolják legalább este 10-ig? Itt a tavasz és eddig is bosszantó volt hát még egy hónapig mennyire az lenne.

Figyelt kérdés
Gyülekezés nélkül senkinek sem ártana aki este kint lenne.
2021. febr. 21. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha még több hónapig lesz éjszakai kijárási tilalom, könnyen elképzelhető, hogy március végétől, amikor a nyári időszámításra váltunk, 8 helyett 9-től lesz csak, illetve a nyári hónapoktól pedig csak 10-től. (Nyáron ráadásul este 9-kor is világos van még, érdekes lenne, ha akkor kijárási tilalom lenne.) Mindezek csak feltételezések persze, és attól is függ, hogy akkor lesz e még ilyen korlátozás.
2021. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Max. Àprilisban, de talán màs. Itt a 3.dikk hullàm.
2021. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ha jön a világos és a jó idő az emberek nehezebben viselnék el. Ez a fidesz népszerűségére is kihathat.

Én engedném 10-ig a kijárást, de korlátoznám hány ember lehet együtt ezzel akadályozva a csoportosulást.

Mondjuk van olyan vonat ami a kijárási tilalom előtti utolsó és márciustól kevesebb kocsit kap. Bár meglepne ha a vasút már tudna valamit. ( a kocsik a -1 kocsi nélkül is kevésnek bizonyulnak annyi utas van ezért logika nincs benne miért veszik le)

2021. febr. 22. 00:43
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

A konzultációt a rezsim hívei töltik ki,szerinük viszont minden így van jó ahogy van.meg aztán olyan végeredményt hirdetnek amilyet akarnak,úgysem ellenőrzi senki.

A rezsim nem teszi kötelezővé az oltást,de addig tartja fent a korlátozásokat amíg a többség nem oltat.tehát végeredményben mégiscsak kényszeríteni fog áttételesen.amíg meg nem unjuk és el nem lepjük az utcákat.

2021. febr. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Úgysem. Színtiszta köcs*gség az egész, szivatásra épül.
2021. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Márciustól egész napos kijárási tilalmat fognak bevezetni, amit sosem terveznek feloldani. Valószínűleg emiatt hazudnak egyre több új fertőzöttet.
2021. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem is sokkal nagyobb szigor lesz. Az oltatlanoknak valszeg teljes tilalom lesz, mint most Szlovákiában, még munkába se lehet menni, csak teszttel. Izrael meg már be is vezette a "green passport"-ot, ami az oltást igazolja, így aki már nem jelent veszélyt a társadalomra az szabadon mozoghat.

A közveszélyeseket, akik nincsenek oltva meg nagyon helyesen be kell zárni még sztem legalább erre az évre, de talán még jövőre is valameddig. Én őszintén nappal sem engedném ki őket, nem is értem a kormányt, hogy miért vállal ilyen óriási kockázatot pár elferdült ember kis lelkivilágáért.

2021. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, aki nincs beoltva, az miért közveszélyes? Ha te be vagy oltva, akkor nem mindegy?
2021. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez termeszetes szelektacio. Nem szabad megakadajozni. Serulhet a ter ido kontinuum.
2021. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 Allergiás vagyok nem akarok oltakozni. Átestem a víruson pár nap alatt. Hülye Hetes. Idióta. Inkább menjél kocsit mosni.
2021. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!