Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter szerint lopás...

Jakab Péter szerint lopás elleni vakcina kell a Fidesznek, ti kit oltanátok be a NER-káderek közül az első 10 között?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 17:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Mészárost, Tiborcot, Orbán Győzőt, vagyis Viktor családi körét ők lopnak a legtöbbet. :)
2021. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%
Mi a biztosíték arra, hogy az ellenzék nem fog lopni? Csak úgy kérdezem, ha már oltogatásról van szó lopás ellen.
2021. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
Jáákób Péter már Gyurcsánytol is szánalmasabb, jókat derülök rajta, rendre sikerül neki lejárati magát. Egyre mélyebbre süllyed és azt hiszi jól odamondta. :)
2021. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

"Mi a biztosíték arra, hogy az ellenzék nem fog lopni? "


Tehát azzal mentsük fel a fideszt miután szétlopta az országot, hogy az ellenzék is lopna? Szép kis védekezés... :)

2021. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%

De legalább ne ilyen látványosan lopnának,seftelnének.

Ezek már tök nyíltan csinálják,olyan mintha ezzel villognának,valakik elött..

Csak te ne csináld,mert azonnal rádrugják az ajtót.....

Ezabaj...

2021. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
Én Kövér elvtárson derülök, ahogy lilul a feje, miközben Jakab porig alázza :DDD
2021. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%

"Tehát azzal mentsük fel a fideszt miután szétlopta az országot, hogy az ellenzék is lopna? Szép kis védekezés... :)"


Nem felmentést adtam neki, csak az érdekel, hogy a jelenlegi ellenzék fog-e lopni? Vagy már te is ott tartasz, hogy mindegy ki lop és mennyit, csak ne a Fidesz legyen? Ez szánalmas rád nézve.

2021. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%

Az hát,,ezt mondom..

Gyurcsány lopott hatezer milliárdot.

Erre fel ,ezek szerint Orbán fel van rá jogosítva,hogy nyugodtan lopjon ő is igaz,hogy már a tízszeresét túllőte a fecóénak,,de nem baj,,valamiért orbánnak el van nézve...

2021. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ezt már én is olvastam hozzászólásoknál a facen, hogy inkább az ellenzék lopjon mint ők...ez miféle logikátlan hozzáállás? Nem az a lényeg, hogy állami szinten soha többet SENKI se lopjon?
2021. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%

19

Ez pont a fideszesek álláspontja. Nem egytől hallottam már, hogy semmi gond Mészáros meg a többiek lopásaival, mert legalább nem az ellenzék lopja el, meg hát épül belőle sok szép (üres) stadion.

2021. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!