Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy 2010 óta 786 százalékkal nőtt parlamenti képviselők átlagvagyona?

Figyelt kérdés

Ez van akkor ha a baloldal és a kormány egyetért valamiben,történetesen a képviselők fizetésének emelésében.


[link]


[link]



2021. febr. 22. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

#9

Mondom én, hogy késő van.

Gyerekek, komolyan megfordult a fejetekben, hogy van olyan idióta ebben az országban, aki komolyan gondolja, hogy OV a saját személyes vagyonát az országra áldozza?

2021. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Még nekem is világos hogy az egyeske irónizál.
2021. febr. 22. 23:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Félreértetek (9-es vagyok). Nekem csak az nem volt tiszta, hogy valódi Orbánfikázás, vagy pedig az egybites ballib lózungok parodizálása megy az első válaszban. De jogos, én fogalmaztam félreérthetően. Nem az irónia detektálása nem ment, csak az iránya volt kérdéses.
2021. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem értem ez miért olyan meglepő. Ugyan azok az arcok vannak ott régóta. 2010 óta az én fizetésem kb az 5-szöröse lett... Míg a parlamentben olyan emberek ülnek, akik nagy valószínűséggel értenek a pénzhez, a magyar àtlag nem ért hozzá.
2021. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!