Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan akinek pozitívan...

Van olyan akinek pozitívan változott a Gyurcsány Ferencről alkotott véleménye 2010 után?

Figyelt kérdés
Ellenzéki szavazók közül. Nem arra gondolok, hogy pártfan lett, csak hogy már máshogy látja valaki. Nekem például a mostani rendszerből nézve szimpatikus az öszödi beszéd ami miatt megutálta az ország. A másik nagy ellenszenvet kiváltó álláspontjában bár nem pont azzal a forgatókönyvvel de bebizonyította az idő(és a Fidesz), hogy maximálisan igaza volt, a határontúli állampolgársággal durván és törvénytelenül visszaél a kormány a határon belüli magyarok kárára.
2019. ápr. 17. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Te azért teszel fel kérdést, hogy annak örve alatt idehányhasd a baromságaidat!

Gyurcsányról az ország 98%-ának meg van a véleménye, a normális ellenzékieket is beleértve.

Fideszesként mondom neked, hogy a közutálata tényleg a Fidesz malmára hajtja a vizet.

De te csak szimpatizálj ezzel a barommal, magadról állítod ki a bizonyítványt!

2019. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Hát az "emút 8 évet" tekintve azt hittem Gyurcsány a mélypont....de mekkorát tévedtem.
2019. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Van, Gyurcsányné Dobrev Klára.
2019. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Hogy a böszme-beszédet ki milyennek ítélte most és régen azt gusztusa válogatja.

De az, aki a határon túli magyarok megítélése és a a mostani migráns politikai hitvallásával egyetért, az már ön- és közveszélyes!!!!

2004-ben 27 millió román elözönlésével riogatott! Akkor még azzal, hogy elveszik majd a munkánkat.... Most pedig az a szarember nála, aki nem rartja el az idegeneket. (Igaz... Az a javára mondható, hogy azzal nem idegesített minket, hogy ezek a jöttmentek majd helyettünk akarnak dolgozni.... Vagy, hogy egyáltalán dolgozni akarnak.)

2019. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Gyurcsány kirívóan kártékony volt, de már Orbán átvette ezt a szerepet!
2019. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Éspedig?

Arra gondolsz, hogy:

- nem letagadott, majd sorzatban megvalósított gázáremelés van, hanem rezsicsökkentés?

- nem vízágyúztatja, kardlapoztatja a népet?

- 3 gyerrkes család (esetleg) nem fizet szja-t?

- vagy, hogy nincsenek nsp sokig, hetekig tartó sztrájkok, útlezárások? Stb...

2019. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Mu a gyurcsányi vízió a jovöről? Ehhez képest, mit kéne megélnünk, ha megvalósulna?
2019. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, hogy mi pozitív dolgot csinált 2010 után. Semmit, folytatja amit előtte.

Abban sem vagyok biztos, hogy pont egyvalami miatt utálták volna meg, De ha igen, az inkább a tüntetőkkel való elbánásával kapcsolatban lehetett, nem mással.


Hogyan is él vissza a kormány a határontúliak állampolgárságával? Főleg törvénytelenül, szerinted.

2019. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem voltam tul jo velemenyrol Gyurcsanyrol es a kormanyzasarol, pedig eleinte szimpatikus volt (ra is szavaztunk) aztan persze nagy csakodas volt. 2010ben azt gondoltuk hogy orbanek azert jobban fogjak csinalni (bar nem szavaztunk rajuk) most igy 9 ev elteltevel azt kell mondjam meg Gyurcsanytol is sokkal rosszabbak, es ez egy eleg komoly teljesitmeny.

Tovabbra sem lett Gyurcsany a kedvencem es szerintem az ellenzek sikerenek a legnagyobb gatja a szemelye de pozitivabban itelem meg mint 9 evvel ezelott, valamint a rossz kormanyzasat is pozitivabban itelem meg.

Ettol fuggetlenul velemenyem szerint mindketto rossz miniszterelnok es leginkabb annak orulnek ha egyik sem jutna a hatalom kozelebe. De egyebkent Gyurcsany kivalasaval az mszp meg egy sokkal vallalhatobb part lett szerintem.

2019. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Én utálom mint a hígtrágyát, azaz nem lett kedvesebb.
2019. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!