Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az online oktatással kapcsolat...

Az online oktatással kapcsolatban miért jegyzik meg többen,hogy elveszik a középiskolai éveit a diákok?

Figyelt kérdés

Semmit nem vesznek el,hanem inkább most érzem magam szabadnak.


A magyar oktatási rendszer sajátosságai miatt az iskolák nem kellemes helyek.A tanárok közül sok meg kiskirály játszik és pofára osztályoz.

Még rendes ebédszünet sincsen az iskolákban, aztán 2021-et írunk.


Az online oktatás nagyobb individualitást enged meg, az időmet könnyebb beosztani.Illetve, a dolgozatoknál sem tud a tanár pofára osztályozni.



A nagyobb individualitás miatt többet tudok találkozni a barátaimmal is.


2021. febr. 25. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Igazad van! Én is jobban szeretem!


Tudok menni horgászni bármikor🐟🐟🎣

2021. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Én örültem volna gimnáziumban, de mondjuk én pánikbeteg voltam, ami egy speciális kategória.

Ettől függetlenül megértem, hogy más jobban tanul bent, mert otthon nem tud figyelni (tesó, üvöltő szomszéd, akármi).

2021. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert ők nem tudják milyen, amikor naphosszat terrorizálnak az osztálytársak.
2021. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
#3 Ha ilyen csicskák vagytok, hogy hagyjátok, meg is érdemlitek.
2021. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem eléggé szubjektív. Igaz nem járok már gimibe de idén lesz 4 éve, hogy befejeztem de nekünk speciel nagyon jó volt az osztályközösségünk végig szivattuk egymást de nem vérre menően. A tanárok jó fejek voltak meg az egész közösség is. Rengeteg iskolán kívüli programot szerveztünk magunknak meg a suli is sok osztályok közötti vetélkedőt csinált nekünk pl Paintball vagy az egyik tanárnak volt szőlője és mentünk iskolai csapatépítőre szőlőt szedni (meg inni). Szóval én nagyon bántam volna , hogy ha a ebből akár csak perc is online lett volna .
2021. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
A közösségformàló szerepe vész el.
2021. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is pánikbeteg vagyok. Így a 3.5 éves egyetem 6 évig tartott, mert képtelen voltam bejárni... jött a digitális oktatás és láss csodát minden sikerült. :D. Úgyhogy nekem jól jött nagyon.
2021. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az iskolai közösséget veszik el..meg valakinek eleve nehezebb otthon tanulnia (szülők,kistesók vagy kiabáló szomszédok stb).

Meg nem is mindenkinek adatik meg a tecnikai lehetőség, hiába 2021-et írunk!

2021. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
8; Ez egy empatikus hozzàszólàs volt. Köszönöm.
2021. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész attól függ, hogy kinek mi az igénye, én egy társaságkedvelő ember vagyok.


Amit leírtál arra azt lehet mondani, hogy akkor válts iskolát.

2021. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!