Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, most hogy Orbánt...

Fideszesek, most hogy Orbánt beoltották, kéritek a kínai vakcinát?

Figyelt kérdés
Valahogy nem elég nagy a lelkesedés, pedig most tudjátok bizonyítani a hűségeteket.

2021. febr. 28. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
eddig is kértük
2021. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Én is kérek abból a B12 injekcióból amit beléoltottak.
2021. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Orbánt maximum C vitaminnal oltották be
2021. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen hidegen hagy hogy Orbán mit csinál!

Orbán nekem semmilyen szinten nem etalon!

Ráadásul egy szavát sem hiszem el! (és nem is érdekel)

2021. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

Sejtettem, hogy megjelennek vélemények, hogy úgyis semleges anyaggal oltották be. De azt nem, hogy tömegével fogják hasznosnak ítélni az ilyen megjegyzéseket, és sokszorta kevesebben haszontalannak.

Bezzeg amikor gyerekkorunkban az oltások mind a KGST-blokkból származtak, az akkor jó volt ugye? Csak jelzem: ha azok haszontalan (vagy akár veszélyes) oltások lettek volna, úgy jártunk volna, mint 100+ évvel ezelőtt, amikor jó, ha minden 2. gyerek megérte a felnőttkort.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, kértem az oltást, rögtön a legelején, és már meg is kaptam, és én is pont Sinopharmot kaptam. De bármelyiket elfogadtam volna.

Nem tudom, kinek gondolod ezáltal bebizonyítani hűségemet, egyszerűen bízom a felelős szakemberekben, legyen az kutató, gyári munkás, minőségellenőr, adminisztrátor vagy éppen a háziorvosom. És bízom benne, hogy tisztes munkájukat nem olyan mentalitással végzők vannak pozíciókban, mint akik a látványoltásra vonatkozó választ ideírták.

2021. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 vivienfalucskai válasza:
76%
en balliberalis vagyok es a kinai vakcinat valasztanam
2021. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%

15


Hagyjuk már az oltásokat.Erdekes az állatok elvannak oltás nélkül is.Szandekosan elterjesztik a vírusokat azt csinálnak rá oltást

2021. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!