Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél ha kezedben lenne...

Mit tennél ha kezedben lenne a döntés joga a korona vírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 19:39
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
40%

Oltast kell kötelezővé teni!

A konteosokat lecsukni vagy kezelni.

2021. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
5%
Inkább zárjuk be homeofficeban triplamaszkban az összes ilyen kötelező oltásért könyörgőt, heti análteszttel, és soha többet ne jöhessenek ki, csak neten rendeljenek... Mi a fszért kell másra egy olyan vakcinát kényszeríteni, amivel csak magát védi az ember??
2021. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
64%

Aki nem oltatja be magat az veszelyezteti a tarsadalmat nem csak magat.

Ezert az oltast kozelezove kell tenni. Aki meg se akarja, az teritse meg a plusz koltseget, ami veszteseg a gazdasagot eri miattuk mert elhuzodikba vallsag az oltas ellenesek miatt. Illetve novekednek az eü koltsegek

2021. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
30%

#33 Nem csak magadat véded. Ha 50 %-os a hatásfoka (a dél-afrikai ellen ennyi a pfizer, moderna hatásfoka), akkor az azt jelenti, hogyha eddig megbetegedett 100 ember, akkor vakcinával csak 50 fog.


A maradék 50 miatt hordasz maszkot, mert nem tudjuk ki az az 50. Ha 85%-os, akkor az eddigi 100 helyett 15 beteg lesz és azok miatt hordjuk a maszkot.

2021. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
16%
De könyörgöm alig van vakcina komolyan zárva akartok tartani mindent a kötelező kényszeroltásig? Soha nem fog már eltűnni ez a vírus...
2021. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
93%
Igaziból júniusig elvileg lesz elég...
2021. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
4%
Emiatt sokaknak nem leszek szimpatikus, de én majdnem egy éve, amikor elkezdődött, akkor lezártam volna a határokat, és hagytam volna, hogy mindenkin átmenjen, lehet többen haltak volna meg, mint így, de legalább egy év múlva nem ezzel kellett volna még mindig szenvedni.
2021. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
95%

#37 A mutánsok miatt megint ezzel szenvednénk... Ráadásul kb. 5-10x ennyien haltak volna meg, egészséges fiatalok is, mert nem lett volna kórházi ellátás. Meg lehetett volna próbálni, de a kormány belebukott volna, és sokan fel is mondtak volna, betegállományba mennek, mások megbetegedtek volna stb. Gazdaságilag nem biztos, hogy jobban jössz ki.


Igaziból három hét lezárás után, csak három hét karanténnal kellett volna az embereket beengedni, az ingázóknak meg valami ideiglenes szállást ingyen/jelképes összegért a rendelkezésükre bocsájtani. Aki külföldről dolgozik itthon, annak meg valamelyik szállodában szállást.


A távkapcsolatok elég nagy szívást jelentettek volna, de még mindig kevesebb gond országosan, mint, ami most megy.


A kamionokba meg a határon âtültetni a sofőröket. Ha ingyen adjuk, akkor is jobban járunk...

2021. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 everlight ***** válasza:
29%
Teljesen felesleges és haszontalan az összes korlátozás
2021. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
95%

Imádoom a 27-es válaszolót. Hisz köztudottan DNS átíró halálos :D :D

Na hát én meg ezen haltam meg :D

2021. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!