Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ráírjak egy lányra,aki 2 éve...

Ráírjak egy lányra,aki 2 éve azt írta nekem,hogy nem szeretné folytatni velem a levelezést?

Figyelt kérdés
Nem vesztünk össze,fél évig leveleztünk,majd egyszer csak azt írta,nem szeretné velem folytatni a levelezést.Nem írtam neki erre semmit, tudomásul vettem és nem írtam neki többet.De azért érdekelne,hogy sikerültek e a tervei,felvették e az egyetemre,megszerezte e a jogosítványt.Lehet egyébként azért haragudott meg rám,mert egyszer se mondtam hogy találkozzunk,vagy meghívom valamire.Fene tudja.

2021. febr. 16. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld meg!
2021. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Írj, ha nem ír vissza ugyanaz lesz mint most, ha meg vissza ír és leírja mi van vele akkor legalább tudni fogod.


Addig meg úgyis azon gondolkozol, hogy írj vagy ne... egyszerűbb "letudni" .

2021. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mert nem szeretne veled beszélgetni és ezt egyértelműen közölte is. Ha valakinek ilyet írok/mondok, az nem olyasmi, ami egy bizonyos időkeret után lejár. Másrészt az életemben történő fontos dolgokról, főleg sikerekről mindig mesélek azoknak, akiket fontosnak tartok. Neked nem szólt ezekről, mert úgy gondolta, semmi közöd hozzájuk.

Engedd el, csak pofára esnél.

25/L

2021. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyszer azt is írta,hogy szeret engem,habár nem tudom hogy lehet szeretni valakit akit személyesen nem ismerünk.
2021. febr. 16. 21:16
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as nem azért nem szólt akkor,mert semmi közöm nem volt hozzá,hanem mert akkor még csak tervbe voltak neki ezek a dolgok.Amúgy nem jelöltük be egymást Facebookon, de ott leveleztünk.
2021. febr. 16. 21:20
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

#5

Félreértettél. Ha fontosnak tartana annyira, hogy tudd, már elmesélte volna, hogy azóta mi történt, de láthatóan nem így történt.

25/L

2021. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os valószínűleg ő már nem is gondol rám.Azóta már biztos összejött egy másik fiúval.Ráadásul ismerősök se voltunk, leveleztünk fél évig,de nem jelöltük be egymást.Lehet képbe került egy másik fiú már akkor és azért is írhatta,hogy nem akar már levelezni.
2021. febr. 16. 21:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ki tudja. Ő elengedett téged és nem szeretné újrakezdeni, te is engedd el. Feleslegesen emészted magadat.

25/L

2021. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8 csak én nem vagyok benne biztos hogy elutasító lenne ha ráírnék.Nem vagyok benne biztos,ha most ráírnék azt mondaná hogy megmondtam már 2 éve,hogy nem akarok veled levelezni.Ez olyan 50-50%.
2021. febr. 16. 21:46
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

Akkor próbáld meg, de ha én olyat írnék valakinek, hogy nem szeretnék többet beszélni vele, akkor azt úgyis érteném. Persze, nyugodtan megpróbálhatod.

25/L

2021. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!