Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fekete-Győr szerint ugyanis...

Fekete-Győr szerint ugyanis az utóbbi évtizedben a magyar történelem legnagyobb országrablása zajlott le - igaz lehet ez?

Figyelt kérdés

"...ha jövőre az ellenzék megnyeri a választást, akkor Mészáros Lőrinc napokon belül előzetes letartóztatásba kerülhet."


[link]



2021. márc. 1. 10:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
9: na ezért bullshit Fekete-Győr szövege, mert minden jogilag lepapírozva.
2021. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11-es!


Amelyik kormány, vagy parlament az ilyen rabló-papírozásokat nem tud semmisé tenni az ne is kerüljön hatalomra.

Amagyaroknak elegük van már abból a beszari meséből, hogy "akkor ezek, meg azok voltak a törvények és jogszabályok.

Egy kezdő jogász is simán megtuja oldani ezeket a "problémákat".

2021. márc. 1. 12:57
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
12: na ja, megoldotta Rákosi és Kádár is.😃
2021. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Csak akarat kérdése - kedves 13-as!
2021. márc. 1. 13:06
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a rendszerváltoztatás nyomán létrejött "szabadrablás" undorítóbb volt (bár ez nem jó szó, mert nem mindenki lophatott, csak a "jókáderek", ők viszont gátlástalanul).
2021. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14: ja ja, akarta Rákosi és Kádár is, meg is csinálták!😃
2021. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
ma 11:21 Az hogy Gyurcsány mit bacott el egy dolog. Amit én írtam, 13-tól ömlött a pénz. Nehogy azt mond, azt is Gyurcsány bacta el, tette zsebre. Vagy azért nem csináltunk semmi értelmeset, mert annó volt Gyurcsány?? Sok mindent elszúrt, de azért 21-ben már nem rá kéne fogni mindent.Ennyi erővel István királyra is mutogathatunk.
2021. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség felemlegetni Gyurcsányt, mert nekem van egy olyan gyanúm, hogy akik itt jönnek az Orbán-ellenességgel, azok a szivárványos összeborulásra akarnak szavazni, aminek élén Gyurcsány van. Az a baj, hogy nagyon rövid a választók memóriája, illetve a fiatalok többségének fogalma nincs, hogy mi volt itt 2010 előtt, mert a mai választókorúvá "cserepedő" generációknak nem mond már semmit az, hogy "őszödi beszéd". Lehet bármit mondani Orbánról és a kormányairól, de az, ami előtte volt, sokkal-sokkal rosszabb ennél, ha újra győz a baloldal, akkor nem is tudom, mi lesz itt...


Lehet nem hinni nekem, lehet lepontozni. Egyébként most megmondom, hogy az lesz, hogy évek múlva megy majd az óbégatás, hogy ez a szemét Gyurcsány és a bandája szétlop mindent, nincs fizetés, az utcára sem lehet kimenni sötétedés után a randalírozó migránsok miatt (mert a kerítés le lesz bontva) stb. stb.


Majd olvassátok vissza ezt akkor, és látni fogjátok, hogy megmondtam előre... Csak nehogy azt higgyétek majd, hogy valami jóstehetség vagyok, egyszerűen arról van szó, hogy emlékszem, milyen volt, amikor Gyurcsány volt a miniszterelnök. Isten óvja Magyarországot.

2021. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
2022 után minden komment arról fog szólni, hogy "bezzeg az Orbán idejében milyen jó volt minden", el fogjátok felejteni Mészáros Lőrincet, ugyanúgy, ahogy nektek már "Sukoró" sem mond semmit, pedig nem volt az olyan régen... Ez itt a baj, szerintem a magyar nép a leghülyébb a világon.
2021. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!