Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy hiába...

Miért van az, hogy hiába kérsz meg az utcán embereket, hogy hordják a maszkot (ahol kötelező lenne), de csak azért sem teszi fel?

Figyelt kérdés
Utána megint látod őket, akkor sincs rajtuk. Egy kérdés is volt itt nemrég, hogy beszóltak a kérdezőnek és még ő volt felháborodva...

2021. márc. 1. 10:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%

Úgy látom itt némelyik kisnyugdíjasnak sok volt már az M1. esti híradó.

Komoly problémák vannak az agyakban úgy látom.

Németben élek. Ételkiszállítással foglalkozom.Kórházakba viszünk ki kaját, sok mindent láttam, sok emberrel beszéltem.

Ez az egész egy vicc.Sok doki mondja már ezt.A kórházakba többségében azok mennek akik összekakilták magukat a sok híradótól, mert lázasak, meg köhögnek mint régen mikor minden évben infulenzásak voltak, de most tele a gatya azt megy a kórházba, mert ő biztos nagyon rosszul van.

Ha már ott van felveszik betegnek, ezek azok akik a statisztikában benne vannak.Normál ember, aki kicsit megfázott, de már vergődik mert itt a vég, vagyis őszerinte.Sokszor kérik a dokik menjen haza egy hét azt meggyógyul, de csak erőlködik, na ilyenkor felveszik oda.Másik a számokkal való játszadozás.Finoman írom csak de megérti mindenki.Aki véletlen eltávozik, sokszor hozzá van csapva a számokhoz, mert kozmetikázni kell.Így megy ez valószínűleg mindenhol.Konkrét eseteket is meséltek, mivel minden nap köztük vagyok, de ezeket hagyjuk, mert a sok öregnek habzana a szája ha csak elolvasná, fel sem tudná fogni, mennyire megvannak vezetve az emberek.

2021. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezt hallom a hazai korhazakbol. A rettegok rohannaj befele. Elkapjak a korhazi fertozest az idos szervezetukkel plane es kesz a "kovid". Sokan ki sem jonnek tobbet, otthon meg sima influenzakent kihevertek volna mint az osszes tobbi evben.
2021. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

24-es!

Erről amit te is írsz már sokan írtak.Németben volt két újságíró aki kicsit komolyabban körbejárta ezt a témát, érdekes nemsokára lapát volt nekik, cikkek is eltűntek az internet bugyraiban.

Milyen érdekes dolgok ezek?

Megfigyeltétek már?

Amikor december végén bejelentették hogy van vakcina lesz oltás, rögtön megjelent az angol mutaáns vírus, emlékszem a hírekre, a bemondó mindenkit rémisztgetett olyan mesékkel, hogy még hallgatni is rossz volt.Nem tudom mit fizetnek nekik, hogy ezt a sok sületlenséget minden nap a sok nyugdíjasnak beadják, de belegondolni is rossz hogy épeszű ember ehhez adja a szakmai munkáját.

Most megint?

A magyaroknál van többszázezer kínai oltás, de alig van kedv oltakozni, hát persze rögtön mikor megjött a vakcina, hírtelen ilyen meg olyan mutánsok jöttek az országba érdekes pár nap alatt, és már világ vége van, DE!!!! minden riport után kiemelik hogy menjél oltani mert az mindenre jó, még a sivatagban az uborkaültetvény is kihajt már lassan tőle, annyira jó.

Nyugdíjasok meg nézik tátott szájjal, tényleg ez van??

Uhaaa szaladjunk oltani.

Olyan fura dolgok ezek, nem??

Kicsit csak el kellene rajta gondolkodni értelmesen, felnőtt emberek módjára.

Ennyire meglehet vezetni még ma is okos tanult embereket?

2021. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
88%
A családban mindenki benyalta ezt a sz_rt. Csak én nem. Rengeteg emberrel találkoztam akik később karanténba kerültek, én nem kaptam el egyszer sem. (Antigén tesztem negatív lett, PCR is). A doki azt mondta valószínűleg már az immunrendszerem első védvonala legyűrte a vírust. Én ezek után nem vagyok hajlandó az utcán hordani a maszkot, mert semmi értelmét nem látom. Tőlem nem fogja elkapni senki.
2021. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
#26 annyit elárulsz, hogy milyen életmódot folytatsz? Csak érdekel, hogy sportolsz, vagy csak egyszerűen erős immunrendszered van.
2021. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
97%

Kettő családban is megtörtént.

Állítólag olyan veszélyes fenevad mutáns ez, hogy ez zajlott le.

Ahol élek, az emberek sokkal többet mennek tesztre mint magyarban.

Két családnál ugyanez csak pár hét különbséggel.

Egyik négytagú család másik öttagú.

Első családnál 3 embernek lett pozitív a tesztje!!!!! ismétlem a teszt lett pozitív, nem világellenségek voltak, meg ahogy feljebb itt pár habzó szájú nyugdíjas írta a világot akarták volna megsemmisíteni mert nem érdekli őket ez a vírus mese.

Szóval karanténbe az egész család két hétre.

Másik családnál is ugyanez volt pár pozitív mindenki karanténba.

KÉT HÉT!

Utána megint teszt, aki negatív volt, továbbra is negatív lett.

Senkinek semmi tünete nem volt, egyik családban sem.

Akik csinálták a tesztet mondták ezt ne nagyon hangoztassák,kitudja miért??mert talán nem fér bele a minden este unalomig ismételt mesébe amit híradóként leadnak minden csatornán?

2021. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
97%

Kimaradt,hogy összezárva lakásban voltak.

Annyira fertőz zárt légtérben, hogy jujjjjj!!!!

Ugye??

Érdekes dolgok ezek, úgy gondolom.

2021. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
13%
26: francot vagy te immunis. Két olyan közeli esetet is tudok, amikor egy családtag fertőzött volt, de nem kapta el tőle más a családban. Azt hitték, nem fog rajtuk. Aztán néhány héttel, hónappal később pedig elkapták azok, akik addig nem, szenvedtek is rendesen.
2021. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
49%
#30 Olyan jó, hogy önjelölt virológusok látatlanban is simán megmondják ezt! :-D
2021. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
65%
Abszolút rühellem, kényelmetlennek tartom a maszkot, mint mindenki más, és hogy valóban megvéd-e másokat a fertőzéstől, azt sem tudom biztosan, de nem találtak ki jobbat, tehát hordani kell az előírt helyeken. Vagy ez olyan, hogy a nekünk kényelmetlen, általunk értelmetlennek vélt rendelkezésnek nem kell eleget tenni?
2021. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!