Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érne meglepetésként, ha...

Nem érne meglepetésként, ha újabb ill teljes lezárás jönne a Covid mutáns hullámok miatt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Nem lennék meglepve. Indokolt
Kicsit meglepődnék, de belenyugodnák, ha ez kell
Nagyon meglepett lennék, már ez is sok ami van
Nem érdekel a KORONAVÍRUS
50 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
1es sok eszed van!:) kár hogy a padlót nyaldosnád ha az iq-d egyenlő lenne a magasságoddal :D
2021. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen! Nekem arra áll fel, ha minél több a szigorítás, lezárás, tiltás! Egy lúzer vagyok, akinek nincs élete, hát ne legyen másnak se! Jeee!
2021. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
3as tipikus az a esett vagy mikor 1 lúzer magát húzza fel🤣
2021. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
4: Szerintem meg ironizál.
2021. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

En elkaptam es eletemben ilyen szarul meg nem voltam, nem ment el a szaglasom izlelesem de kozel 40 fokos lazam volt es a vilagomat nem tudtam kb 1 hetig, anyukam ugyanugy elkapta ot se lattam meg ilyen betegnek kb beszelni alig tudott de tulment rajta is, a tesoja ks elkapta de o csak szipogott 😀.

Az aki ebben a virusban meghal egy inlfuenzaba is belehalni mivel van egyeb mas betegsege is es ez csak a pont lenne az i-re. Es nem virus tagado vagyok nehogy valami idiota elkezdje plsss, van ez a virus mar nagyon regota ez koztudott csak most vhogy tul van dramatizalv de nyilvan kell vmire fogni h a gazdasagot szet lehessen barmolni. Az idiota korlatozasukkal semmire se mennek: ingyenes parkolas, 20-tol 5–ig senki sehova, plazak tomegkozlekedesek csordultig tele vicc az egesz mar

2021. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is elkaptam január közepém,nekem is elment a szaglásom egy hétre, első nap 38 fokos lázam volt, utánna meg két napig hőemelkedésem. Kellemetlen volt, dehát kifeküdtem, és kigyógyultam. Ettől függetlenül nem értek egyet a korlátozással, hiszen amikor elkaptam, már 2 hónapja home-officben voltam, az előtte lévő 10 napban szó szerint senkivel sem találkoztam, vagy beszéltem személyesen, anny votl az egész társas tevékenységenm, hogy maszkaban 2-3 naponta elmentem a közeli boltban megvenni ami szükséges, maszkban, mert nálunk az utcán is kötelezö, és mégis elakaotam, ugyhogy persze kezet is mostam és fertötelníettem. Ezért nem látom, hogy a korlátozások meg a maszk akármit is segítene.
2021. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Én még decemberben kaptam el. Iszonyú fájdalmak, kínszenvedés volt. Még az aranyerem is fájt. Soha nem voltam még ilyen beteg. Aztán januárban el is mentem
2021. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hova?
2021. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Sírba
2021. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lendben zsija
2021. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!