Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország az EU egyik...

Magyarország az EU egyik legrosszabb országa, és az EÜ kivéreztetése csak rátett erre egy lapáttal. Fiatalok, ti is tervezitek otthagyni a haldokló/halott országot?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 22:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
65%
2 hét múlva megyünk már el. :) Más országba szívesen látnak minket EÜ-s dolgozókat.
2021. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
71%

#11


Kinek mi a tapasztalata, én egriben nőttem fel és sajnos sokszor megfordultam a kórházba. Amikor Belgiumba balesetet szenvedtem fényévekkel jobb körülményeket és hozzáállást tapasztaltam, mint Egerben.


"Most azt hiszed, máshol kolbászból van a kerítés."


Most komolyan van, aki találkozott már ebben hívő emberrel? Nme itt, hanem a való életben. Én még senkitől sem hallottam ilyet, pedig élnek kint rokonaim, barátaim és találkoztam más magyarokkal is. Én biztos megyek, amint végeztem vissza Belgiumba. Vannak problémák? Igen, de attól összességében még jobbak a kilátásaim, ha ebben a munkakörben akarok dolgozni, amiben most itthon közalkalmazottként.

2021. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
28%
Az lehet hogy most xar az ország, de ha mind elmennék akkor egyáltalán nulla esély lenne arra hogy valaha is jobb legyen a jövőben.
2021. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
55%

#13-as, igen, van aki komolyan hisz ebben. Nekem is vannak barátok/rokonok külföldön (Németország, Anglia). Németországból középvezetői munkakörből jöttek haza, a munka és a fizu tetszett, de ott lenni nem, Angliából más országba fognak továbbköltözni, mert "az se az igazi".

Van aki komolyan hisz abban, hogy ha valaki anyanyelvi környezetben annyira nem tudott boldogulni, hogy külföldre kell költöznie, és teljesen új életet kell kezedenie, akkor máshol jól fog boldogulni csak az ország miatt? Én elhiszem, hogy sok szempontból könnyebb külföldön, de nagyon rossz a hozzáállás. Divat lett utálni Magyarországot, pedig aki itt egyáltalán nem tud megélni, az kint is fog szenvedni.

"Köszönjük a jó kivansagodat kedves Kérdező! Ha lesz lehetőséged gyere, mosolyognak az emberek!:) Kész csoda. :)" Nem tudom, hányas kommentelő írta ezt előttem. Örülök neki, hogy jól érzi magát külföldön. Gondolom itthon ő nem mosolygott. Én szoktam :D. Erre gondolok hozzáállás alatt. Kint mindenki mosolyog, itthon meg senki. És akkor az ország 80%-a azért nem mosolyog, mert bezzeg külföldön mosolyognak és ez az ország milyen gáz.


Az EÜ-ről annyit, igen, tényleg egyre jobban tönkrebässz@ a kormány és marhára megértem azokat az EÜ-s dolgozókat, akik most kimennek külföldre, nekem ezzel a divattal, a tendenciával van bajom, hogy nem csak az megy ki, akinek a megélhetése tényleg egy döntés következtében megváltozott. De remélem, hogy legalább ezek után, hogy az EÜ-s dolgozók jelentős része elhagyja az országot és akik itt maradnak még nehezebb lesz nekik, szóval ezek után a bátran külföldre futott emberkék nem fognak továbbra is hazajárni fogorvoshoz, mert itt töredék áron megoldható :D akkor azt is oldjátok meg külföldön légyszi :D

2021. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
68%
Már otthagytam
2021. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
63%
14-es: ezer meg ezer lehetőség volt arra, hogy jobbá tegyük. Ennyi volt, senki értelmes emberfiat nem erdekel Magyarország ;)
2021. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
79%

/15

"nem fognak továbbra is hazajárni fogorvoshoz"

Magyar fogorvos? Vicc kategória. Összeépítenek implantot saját foggal.

Külföldon dolgozó fogtechnikus ismerős és német fogorvos mondta ilyen szart csak kelet európaiak csinálnak. Itt kiperelnék a gatyájából. +Német fogorvos mondta, hogy a technikai része is csapnivaló volt. Több mint miliméteres eltérés a harapásban. Mondta nem csoda, hogy eltört. A német viszont pofátlanul drága. Ezt sok helyi nem tudja megfizetni ezért próbálkoznak olcsóéknál. Biztosan van itt is pocsék fogorvos, Magyarországon jó. A különbség a jogszolgáltatás. Hajlandó-e a szakma kivetni magából a kontárokat vagy a végtelenségig védik egymást.

2021. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
55%
Igen, tervezem hogy elmegyek.
2021. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
47%

Már rég otthagytam.

Csak rokonokat látogatni járok haza.


És röhögök nagyokat, amikor a szüleim falujában a sok alkoholista, rothadó fogú, csóró, vérfideszes, migráncsozós buta paraszt a 25 éves leszakadt suzukikból irigykedve nézi a Nissan GTR-emet, amit tavaly gurítottam ki a szalonból :D


Megérdemli ez a balkáni söpredék, ahogy él.

Aki meg csak teheti, az lépjen le abból a fosgödörből.

2021. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
63%
20-as: álomvilágban élsz :D de ha ettől jobban érzed magad. Én jót röhögök rajtad és közben remekül érzem magam. :)))
2021. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!