Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország az EU egyik...

Magyarország az EU egyik legrosszabb országa, és az EÜ kivéreztetése csak rátett erre egy lapáttal. Fiatalok, ti is tervezitek otthagyni a haldokló/halott országot?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 22:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Már megint?
2021. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
49%
Ja, pont annyira, mint te.
2021. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Mindenképp, ismerősök, jó szakemberek és egyetemet végzettek egyaránt. Ez az ország halott.
2021. márc. 1. 23:04
 4/37 anonim ***** válasza:
47%
Én hazamenésen gondolkoztam. Csak még megvárom, hogy több ilyen debil hagyja ott az országot.
2021. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%
Diplomas ápoló vagyok, már eljöttem Magyarorszagrol (múlt év végén, tudtuk, hogy ez lesz).
2021. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Debil?

Legkorruptabb kormány

Halott egészségügy

Kritikán aluli fizetés

Borzalmasan magas árak


Ki a fene akár ebben a pöcegödörben lakni?

2021. márc. 1. 23:08
 7/37 A kérdező kommentje:
Akar*
2021. márc. 1. 23:08
 8/37 anonim ***** válasza:
30%
Köszönjük a jó kivansagodat kedves Kérdező! Ha lesz lehetőséged gyere, mosolyognak az emberek!:) Kész csoda. :)
2021. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
59%
Hát én tök jól elvagyoj itthon, max japánba, vagy thaiföldre költöznék ki ha tehetném.
2021. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
59%

Halott egészségügy :D ismerőssel megtörtént eset Angliában: a szülés pillanatáig orvos nem látta a terhes kismamát. Konkrét harmadik-világbeli esetekről hallani időnként. Mindig az a rossz, ami van. Most azt hiszed, máshol kolbászból van a kerítés. Aztán ha ottleszel, majd megtudod, hogy ott is vannak problémák. Másproblémák, de vannak. Ha van gerinced, idővel belátod, ha nincs, akkor is viszed majd, hogy Mo. Európa legrosszabb országa :D

A végére még feltennék egy költői kérdést; Te, kedves kérdező, az élet minden területéhez ilyen mentalitással állsz hozzá? Így valóban nehéz lehet boldogulni.


(Még mielőtt megkapom, hogy fityeszszavazó nyugger vagyok: 21 éves egyetemista vagyok, pártfüggetlenül változást szeretnék és nem, nem tervezem elhagyni az országot)

2021. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!