Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A krónikus beteg 76 éves apám...

A krónikus beteg 76 éves apám miért nem kapott még oltást, miközben a vele szemben lakó 34 éves csaj aki sportol meg igen?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok, hogy ne a covidot kapja meg előbb, mert már 4-en betegek abban a háztömben. Csajt kérdeztem, Ő is meglepődött mikor hívta a háziorvosa. Nincs semmi krónikus betegsége.


Sajnos én még csak kérdőre sem tudom vonni a dokit, hogy mi ez.

1. Folyamatosan foglalt a telefon

2. Az asszisztens rámcsapja, amint elmondom miért telefonálok.


Vége az lesz, hogy személyesen megyek be.

Fater csak a semmit mondó propaganda leveleket kapja.



2021. márc. 2. 08:45
1 2 3
 1/26 hypno ***** válasza:
88%

Attól nem leszel beljebb, ha az orvosba is belevered az ideget egy kis veszekedéssel.


Szerintem ő is úgy kapja a listát, hogy kit kell berendelnie oltásra.

Legalábbis a regisztrációs felület az központi.

2021. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%

nyugi, az én apám nyolcvan éves, mégsem kapta még meg

kicsit nézz utána hogy működik a rendszer, mielőtt hülyét csinálsz magadból

2021. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem a dokin múlik kinek ad, kinek nem. Kapják ők is a listát. Igazuk van, ha rád csapják a telót, mert ők is csak áldozatai a rendszernek. Tenni nem tudnak semmit. Oltási tervet nem ők állítják össze, csak eléjük tolják.
2021. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, en sem ertem a logikat. 75 eves nagymamam sem kapott oltast, mikozben egy baratnom apukaja 55 evesen amint regisztralt, masnap mar hivtak is, hogy mehet oltasra.
2021. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Helyes, ahelyett hogy itt egy kitudjaazigazat kérdést írsz ki, beszélj a háziorvossal.

Csak szólok, nem minden háziorvosi praxisnak egyforma az" összetétele". Van amelyiknek kétszer annyi idős betege van pl minta másiknak.

2021. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Dehogyis, az orvosok most végtelenített pihenőn vannak.

Bármit akarsz, megmondják hogy dehát veszélyhelyzet van, csak a covid semmi más, de még az se.

2021. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Mert az AstraZenecat nem adjak 60 (65?) felett. Biztos azt kapta. Apukad is fog kapni szerintem 1 heten belul.
2021. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
85 éves asztmás rokonom sem kapott még, pedig regisztrált. Én meg beadathatnám a munkahelyem révén 31 évesen (nem eü dolgozó vagyok). Tényleg vicc...
2021. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
92%
Így van, az AstraZeneca oltással már korábban megkezdték a 65 éven aluliak oltását, mert az nem adható 65 éven felülieknek.
2021. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%
Én meg örülök, hogy nem kötelező. Átesek inkább a covidon, mint hogy oltással kockáztassak, mert így a legbiztosabb.
2021. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!