Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bíznak a teljes lezárás...

Miért bíznak a teljes lezárás sikerességében, amikor a nyájimmunitás kialakulása így a mutánsokkal már kb/sacc 0,0000%. Mi fog változni ettől?

Figyelt kérdés

Ha minden egyes embert beoltanának, ami persze utópia, még akkor sem lenne már nyájimmunitás mert egyre több mutáns van ami ellen nem véd egyáltalán, vagy csak alacsonyabb hatékonysággal a wuhani vakcina. Tehát még optimális esetben SEM érnénk el sikert, akkor is jönnének az újabb hullámok. Esélyünk csak akkor lenne, ha mindenkit minden mutánsra specifikus vakcinával beoltanának, de amikor az ellenzék a Moderna újabb vakcináiról kérdezte a kormányt, a válasz Gyurcsány és öszödi beszédezés volt. Nagyon időszerű felkapott téma most! :)

Szóval akkor mi értelme a teljes lezárásnak? Tulajdonképpen csak a politikusok mentik magukat, mert 10 évig leszarták az EÜ-t és most félnek, hogy összeomlik, ami az ők hibájuk lenne? Ezért most szívjunk mi ezért?



2021. márc. 4. 13:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%
#11: Müller Cecília videóval mit is akartál bizonyítani?
2021. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Hát gyerekek én pont nem félek, amúgy átestem a covidon, azért nem volt kellemes..., de visszatérve a témához, én nem félek, hanem MEGTESZEK MINDENT, amit pontosan a vírustagadó, madsk-és oltás ellenes hülyegyerek nem!!! Nem értem, hogy mit lehet abban megérteni, hogy ha szabadulni akarunk, én is, az közös felelősség!

Az nem megy, hogy sz@rok mindenre, utálom Orbánt, DE nyissunk már. Nem itthon, a világon sehol nem így működik.

2021. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ja, 12#- es vagyok.
2021. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
21%
Semmit 21-es, ha már nem voltál képes megnézni. Már a video elején elmondta, hogy mindenkit beleszámítanak, aki valaha is volt állítólagos fertőzött, tehát aki balesetben halt meg, azt is hozzácsapják a statisztikához. Szinte félelmetes, hogy már az ember arca elé van tolva minden, hivatalos forrásból, s nem, még mindig meg lehet az embereket etetni. Már várom, hogy “majd, ha az egyik családodat elveszted”, megtudod. Elvesztettem több családtagomat, egytől-egyig rákban. A rákról vajon miért nem tesznek említést? Nekem mindegy, ha valaki ennyire retteg, hát rettegjen. Betegségek voltak, vannak, lesznek is. Ezer más miatt is lehetne aggódni.
2021. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
92%

"A rákról vajon miért nem tesznek említést"


Tesznek. Csak a rákkal nem fertőzöd körbe a fél falut/lakótelepet, plusz ennek a hülye barom népnek pofázhatsz a dohányzás és az alkohol veszélyességéről, plusz sportoljon, étkezzen egészségesen, szarnak bele az emberek. A rák nem csak ezektől függ, de pl. a tüdőrákok 2/3 részét a dohányzás okozza.

2021. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
#25 csak tudod azt nem értem, miközben kötelező a nyílt terepen a maszk, addig egy beszélgetős műsorban az ATV-n miért nem látok senkin, a zárt térben? Ugyanez az az adó csinálja a legnagyobb cirkuszt. Amúgy egyetértek, félnek itt a vírustól, de az egészségükért már nem tesznek semmit, vedelik a sört, szívják a bagót, zabálják a Mekis szemetet. S ők beszélnek felelőtlenségről. S elvárják, hogy én is rettegjek. Tisztelet a kivételnek, de legtöbb esetben ez a meglátásom. Én betartok mindent, mert szabálykövető állampolgár vagyok, nem tudom még mit várnak, de egy kicsit vicces, ugyanakkor szomorú, amikor úszni nem mehetsz el, tenni az egészségért, de a Lidlben egy tűt se ejthetsz le a tömegben.
2021. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
90%
Azért milyen érdekes ez az oldal is. Pár nap leforgása alatt a vélemények 180 fokos fordulattal megváltoznak, vice versa, kategórián belül is. Egyik nap, hú, de veszélyes a vírus, másnap mekkora egy átverés az egész. Mintha fizetett kommenteket olvasnék, mikor melyik hozzáállásért fizetnek többet. :D Kinek jó ez? :D
2021. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!