Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik vírustagadók meg oltásell...

Akik vírustagadók meg oltásellenesek kire fognak szavazni?

Figyelt kérdés

A fidesz és az ellenzék is oltáspárti és hisz abban hogy van vírus..


Igaz, hogy így a hatpárti ellenzek sok szavazót fog veszíteni emiatt?


2021. márc. 5. 00:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Senkire
2021. márc. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
11%
Senkire mert oltáshoz lesz kötve a szavazati jog.
2021. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Akire akarnak.
2021. márc. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

2-es


Ezt te se gondolod komolyan

2021. márc. 5. 01:01
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Majd szavaznak a vezérükre, Gődényre. Az elmegy nyaralni párszor a lóvéból, meg vesz egy kis növit, azt ellesz, mint a befőtt. Közben a markában nevet, hogy ezek a baromállat hülyék bevették a meséjét.
2021. márc. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%

5


Én a saját magam vezére vagyok.Az meg a te bajod hogy hiszel a "covidban" Az egész életedet rettegésben fogod leélni.Most a vírustól rettegsz,ha megkapod az oltást akkor meg a mellékhatásoktol fogsz rettegni.Es mind ezt miért?Egy olyan dolog miatt ami nem is létezik

2021. márc. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

6


Én most sem rettegek, nem, hogy egész életemben. Van valami más is, vagy projektálod rám a szarságaid?


Igazából azok rettegnek, akik bagatellizálják. A valóság nekik annyira rettenetes, hogy jobb tagadni. Egyébként, ha nem létezik miért halt meg már több ismerősöm is? :[


Az oltástól sem rettegek. Tanultam biológiát, és képes vagyok felmérni azt, hogy mennyire lehet káros egy inaktivált vírus, vagy épp egy olyan mRNS, amiben a legveszélyesebb hozzátevő a cukor.

2021. márc. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Mihazánk. Ők nem támogatják a kényszeroltást, meg a lezárásokat. Ha pedig a helyzet rosszabb lesz ilyen téren (értsd olyan párt nyer aki támogatja az oltás fullos nyomatását mindenkire) akkor elköltözök.
2021. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
Oszt hova költözöl, mikor minden országban ez van? Menj a fehéroroszokhoz, vagy Braziliába, az a neked való hely
2021. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Alex Fly ***** válasza:
77%
Majd a"doktor" Gödény éppen aktuális kamupártjára.
2021. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!