Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik most habzó szájjal...

Azok akik most habzó szájjal keltik a hangulatot a járványügyi védekezés ellen, miniszterelnökként bevállalnák a döntést, hogy hagyjuk végig menni a járványt az országon?

Figyelt kérdés

És utána kiállnának a hozzátartozók elé, hogy igen én vagyok a felellős 200-300 ezer ember haláláért?


Mert szerintem nem!


2021. márc. 5. 08:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%

Én vállalnám, így is ellenzem a lezárásokat. És nem én lennék a több százezer ember haláláért a felelős, ezt te sem gondolhatod komolyan, mikor a lezárások alatt is halnak meg, akkor azokért is én lennék? Na ne viccelj.

Például a németek is hónapok óta be vannak zárva, aztán mire mentek vele? Semmire. Nyitni fognak lassan ők is, mert nincs értelme bezárni az embereket. Leáll az ország, az emberek meg megbolondulnak otthon.

Aki akar, az ugyanúgy otthon maradhat akkor is, amikor a többiek kint vannak az utcán vagy a szabadban!

2021. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
55%

Hm. A járvány terjedésének egyik lehetséges gátja, az emberek egymással való találkozásának korlátozása, divatszóval, kontaktusuk akadályozása. Ez lenne a kontaktushelyektől tiltás, mint a koncerttermek, mozik, éttermek, fürdők-uszodák, sportlelátók, múzeumok, kiállítások stb.

Aztán léteznek azok a kontakt helyek, ahová muszáj az embereknek menni, mert életvitelükhöz szükséges, úgymint élelmiszerüzletek, gyógyszertárak, .... és a szolgáltatások közül több ... Ez utóbbiról hangzott el, hogy zárva kell lenniük, kivéve az üzemanyagtöltő állomásokat, valamint a kerti-szerszámokat árusító üzleteket.

Jelenleg nagyon nehezen lehet letölteni a netről a Magyar Közlönyt, amiben állítólag már benne a részletezés, hogy pl. a posta és a bank zárva v. nyitva. Így tehát nem lehet csodálkozni a sok értelmetlennek tűnő kérdésen v. felvetésen sem.

2021. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
30%
De ez amit csinálnak nem védekezés, ez kapkodás, hozzá nem értés, stratégiai kudarc, és kikövezett út a kataklizmához.
2021. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%
Én vállalnám. De mondok jobbat, Florida és Dél-Dakota is vállalta. Fauci (nyunyó amerikai kiadása) halottak tízezreit jósolta a Dél-Dakotai kormányzónak és lám nem jött be jóval kevesebb halott lett.
2021. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
62%

9)

'Aha tehát akkor azért hergelnek egyesek a védekezések ellen, hogy meg lehessen buktatni a mocskos Fideszt'

Nem,azért mocskos a fidesz mert a nép ellen tavaly egy fillér bértámogatást nem adtak, miközben a ner-szolgákat milliárdokkal tömték ki. [link]

2021. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

#24


Lehet, de minimum meglincselnének és kiirtanák a családodat.

2021. márc. 5. 15:23
 27/31 hypno ***** válasza:
62%

#22


Nem is értem, hogy egy ilyen rendelet szövegét a francért nem tudják kirakni a koronavirus.gov.hu -ra, ami elvileg azért van, hogy tájékoztasson.


(Ez most így hiszti?)

2021. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Magyar Közlönyben közzétett jogszabályok válnak hatályossá. Így a koronavirus.gov.hu-ra a közlönyben megjelent után kerülhetne.
2021. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
54%
#26 és pontosan kik?
2021. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 hypno ***** válasza:
62%

#28


Én ezt pontosan tudom.

De mivel az egy információs portál, bőven ott lenne a helye.

2021. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!