Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külterületi dűlő úton is...

Külterületi dűlő úton is kötelező lesz a maszk?

Figyelt kérdés
Én biztos, hogy nem fogom felvenni itt a mezőn, amikor rajtam kívül 1-2 szomszéd lakik csak itt. Hol élünk már, de komolyan? Közben az ATV Naphíre című műsorában a zárt térben senkin nem látok. Hogy is van ez akkor? Ok, a közértben, buszon aláírom, de azért ennek is lehetne egy határa. Kit fertőzök meg a mezőn? A nyulakat, vagy az akácost?
2021. márc. 5. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

Annál is inkább, hogy 20 perc múlva vége a munkaidőnek, és sokan tovvábra se tudják, hogy hétfőn kell-e menniük dolgozni...

Nevetséges ez az időhúzás!

2021. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd.... Reggel óta azt a k**va Közlönyt várom, félóránként nézem az oldalt (már amikor betölt).... pedig Orbárn már órákkal ezelőtt feltette a fb oldalára, hogy aláírta az új rendelkezéseket... akkor mégis mi a nyavalyát ülnek rajta még mindig?
2021. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

Igen, ez szerintem is felháborító, reggel óta frissítgetem a Közlöny oldalát is és a híroldalakat is. :(

Kitartás, reméljük méltóztatnak nyilvánosságra hozni.

2021. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak sikerült felrakniuk!


Kérdező:


A települések belterületén, az utcán és a közterületen – az e rendelet szerinti kivétellel – mindenki köteles orvosi

maszkot, munkavédelmi maszkot, illetve textil vagy más anyagból készült maszkot (a továbbiakban együtt: maszk)

olyan módon viselni, hogy az az orrot és a szájat folyamatosan elfedje.

(3) A (2) bekezdés alól kivételt képez

a) a hatodik életévét be nem töltött kiskorú, valamint

b) az értelmi vagy pszichoszociális fogyatékossággal, illetve az autizmus spektrumzavarral élő személy.


Tehát nem, az erdőben és a mezőn nem kell maszk.

2021. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 sisiwrc ***** válasza:
52%
Ezen agyaltok hülyeség 😎
2021. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
52%
És a parkokban se kell vajon? Erről nem esett szó.
2021. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
belterületet ír a rendelet - vagyis ha a park egy településen belül található, akkor ott elvileg igen, kell. De amint elhagytad a lakott település végét jelző táblát, ott már leveheted.
2021. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!