Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem ugy, hogy...

Csak én érzem ugy, hogy kötelező lesz a vaccina?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha kötelezö lesz? Én nem akarom beadatni, inkáb ülök egész nap othon. Dr. Gődény is megmonta, hogy élnünk kel, nem pedig korlátozva leni. Szerintem a sátántol valo dolog ez az egész már..........

#oltás #vakcina #gödény #koronavírus #beadatni #élniakarunk
2021. márc. 2. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
76%
Tökéletesen látszik, hogy addig nem nyugszanak, amíg mindenki be nem lesz oltva:)
2021. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
26%

Tartsunk ott, elég lesz akkor majd. Úgy látszik az EU-ban lesz oltási igazolvány...


Elvileg tegnapi cikk, Zamárdi Soundra elvileg csak védettek mehetnek majd papírral...

2021. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
48%
Köszi vírusrettegő trollunk, igen mindenki gődényista laposföldes, ötgés, aki nem akar oltást, vagy értelmetlennek tart pár korlátozást.
2021. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
73%
Na a napi trollkérdés meg is volt
2021. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
nem trolkérdés????????, hármas, tessék???? ocsmány hogy oltásigazolványt vagy mitakarnak csinálni ...
2021. márc. 2. 07:40
 6/65 Koplárovics Béci ***** válasza:
21%

"Dr. Gődény is megmonta, hogy élnünk kel, nem pedig korlátozva leni."


Kb mindenki ezt akarja, szóval ebben legalább igaza van... Csak épp nem tudom, hogy ő hogyan szeretné ezt elérni. Merthogy valamiféle vírus mégiscsak van, és nem csak nálunk, tehát nem lehet politikai dolgot csinálni kizárólag a járványból. Nem csak nálunk vannak tele az intenzív osztályok. Szóval aki szerint nincs is járvány, az pl nem tudom mire szeretné ezt fogni. Ha meg van járvány, akkor kétféleképpen lehet immunitást szerezni: vagy átesel a fertőzésen, vagy kapsz oltást. Gyakorlatilag elkerülhetetlen, hogy valamilyen módon ezt az immunitást megszerezd. És ha nem akarsz beteg lenni, akkor marad az oltás. Az otthon ülés biztos jó dolog, csak hamar válik elmebeteggé az ember tőle. Beoltatja magát megfelelő mennyiségű ember, és megy mindenki isten hírével oda, ahová csak akar. Dehát az ilyen Gődény-félék csak azt akarják, hogy szenvedj, vagy hogy minél később mehess. És még ők papolnak szabadságról...

2021. márc. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
73%

Mi lesz ha kötelező lesz? Elköltözök.


Van egy Spanyol tartomány Galicia ahol meglépték, inkább kifizeti az emberek egy része a büntetést. Ennyit ér az egész.

2021. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Kár, pedig svédország jonak tünt.... Szép hely, kedves emberek, stb.
2021. márc. 2. 07:44
 9/65 A kérdező kommentje:
Szerintem gödénynek nem utolso hogy most igy hires let, de ettöl még ö egy orvosember !
2021. márc. 2. 07:45
 10/65 anonim ***** válasza:
23%

#7


Ja, ha igazoltatnak megint, akko fizetsz újból. Musk te vagy az?

2021. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!