Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg egyre több fiatal tér...

Tényleg egyre több fiatal tér át a kormánypárthoz és hagyja ott az ellenzéki pártokat?

Figyelt kérdés

Barátnőm nappalis hallgató és részem volt egy-két online oktatását végigülni. Hát, akad azért felmérés, vélemény nyilvánítás a politikai hovatartozásokról, amit én nem tartok amúgy jó dolognak.

Itt számomra azt derült ki, hogy nagyobb hányaduk, a jelenlévők 70-80%-a kormánypárti véleményeken voltak, és ez engem nagyon ledöbbentett.

Jó, jó, eddig sem tudtam, hogy ki hova, merre meddig, nem is nagyon érdekelt, csak furcsa volt.

Nálatok hogy van-ez?

Fiatalok miért állnak át a Fideszhez?


2021. márc. 8. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Attól, mert bizonyos dolgokban egyetért valaki a Fidesszel, attól még nem lesz Fideszes.

Legtöbben egyetértenek azzal,hogy az anya nő, apa férfi és ki is jelentik.De, ez nem teszi őket fideszesség.


A fiatalok többsége politikailag inaktív, van egy véleményük, egy világképük, de többségük nem szavaz senkire sem.

2021. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Attól, hogy valaki fiatal, még lehet épeszű.
2021. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ügyes a körítés, Bélám, csak kár, hogy hazug!
2021. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
72%
Nem, a folyamat pont ellenkezőleg zajlik. Gyerek 22 éves, látom nap mint nap...
2021. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Én személy szerint azért, mert az ellenzék baromi ciki. Többször is szavaztam a Jobbikra, most szégyellem. Jakab Péter szétbarmolta, illetve összeálltak a korábban ellenségnek titulált emberekkel. Ilyen emberekben én nem bízom..
2021. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha felvallalnak,hogy az ellenzekkel szimpatizalnak,valoszinuleg hatrany erne oket a tanulmanyaik soran es a kubatov listan a rossz rublikaba kerulne a nevuk.
2021. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a legnagyobb baja a fidesznek még saját maga szerint is, hogy nem tudják megszólítani a fiatalokat.
2021. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!