Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják egyesek, hogy a...

Miért mondják egyesek, hogy a 22-es választásokig nem lesz itt semmi? Egyáltalán mi érdeke lenne a fidesznek fenntartani a korlátozásokat,még ha addigra valószínűleg el is tűnik a járvány?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Én egyike vagyok az "egyeseknek".


Azért érdeke, mert a rendkívüli helyzetre való tekintettel rendeleti úton el tudja halasztani a választásokat.


Ugyanez az előválasztásra.


Annyira átlátszó, mint a klozetpapír.

2021. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

#1 Mindig kitaláltok efféle hülyeségeket, most ez van soron. Tudom, kicsit sem zavar hogy az eddigi ezerféle hülyeségetekről is mind kiderült hoyg kamu az egész, majd ha erről is kiderül akkor kitaláljátok a következőt.

Csak emlékeztetésképpen, hogy is volt azzal a tavaszi hülyeségetekkel hogy a rendkívüli helyzetet soha nem fogják visszavonni hanem úgy marad a 2022-es választásokig? Mennyi is volt az a soha? 3 hónap?

2021. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

#1, #2-nek:


Még mindig utálom a hivatásosokat! Főleg ha a kérdéshez is közük van, ráadásul párhuzamosan több kérdésnél is kipécéznek engem.

2021. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivan???? Ki pécézett ki téged?

Állítottál valamit egy kérdésnél én meg reagáltam rá.

Erről szól ez a fórum, ha nem tetszik akkor mit keresel itt? Ez nem egy mesedélután, hogy beugrasz, eleresztesz egy hazugságot majd ennyi.

A kérdésemre nyilván akkor nem tudsz reagálni. Mi is volt azzal a tavaly tavaszi ugyanilyen állítással, hogy soha nem fogja a fidesz visszavonni a veszélyhelyzetet és majd 2022-ben nem lesz miatta választás?

Mert te most pont ugyanezt próbálod megint beadni, miközben ezzel már volt egy hatalmas buktátok.

Ez naggggyonnn ciki ám!

2021. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha sehova sem lehet menni, nem lehet kampányolni sem szerte az országban, márpedig a pártok csak személyesen tudják elérni az embereket, mert a Fidesz birtokolja a médiafelületek 95 százalékát és négyévente stopperrel mérik az egyes pártoknak nagy kegyesen engedélyezett, kemény 5 perces megjelenést a "közmédiában".
2021. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

#3, #4-nek:


Tudod az a gond hogy én már régi motoros vagyok itt, de ezt te is pontosan tudod.


-szóhasználat

-szófordulat

-mondatszerkezet

-stílus


Mindezek alapján felismertelek. Te az egyik legagresszívebb forgalom-felelős vagy.

2021. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!