Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felveszed kültéren a maszkot,...

Felveszed kültéren a maszkot, most hogy kötelező?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 06:33
A kérdező szavazást indított:
Mindig rajtam van kint is.
Csak akkor veszem fel, ha emberek közelébe érek, egyébként nem hordom.
Nem veszem fel soha, emberek közelében sem.
59 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Már így csinálom. Semmi problémám nem volt eddig mert városunkban kB félévente járkál rendőr és akkor is csak a néhány belvárosi utcában.
2021. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, miért nem lehet normális válaszok között választani? Akkor nem lehetne eléggé hergelni a kérdéssel?
2021. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam több lehetőséget adni a különböző esetekre. Milyen választ hiányolsz?
2021. márc. 9. 07:30
 4/22 A kérdező kommentje:
Az alapján írtam a válaszokat, amiket korábban olvastam itt a maszkokkal kapcsolatban.
2021. márc. 9. 07:31
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
Egy szimpla IGEN miért nincs közte? Mi az hogy "Mindig rajtam van kint is."? Mert még hol van rajtad mindig? Otthon?
2021. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5: zárt helyen, boltban, ahol mindenki hordja, és kint is, kültéren is, erre gondoltam. Azonos az igen válasszal.
2021. márc. 9. 07:38
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak az utcára lépek ki, pl szomszédhoz kell átmennem akkor nem. Ha valakihez megyek kocsival akkor sem, amíg kiszállok és bemegyek a kapun. Mind a 2 esetben kellene. Anyám se tudom hogy fel fogja-e venni amíg a ház előtti részt rendbe rakja, mert ugye az is közterület, kell a maszk. Ha megyek valamerre nem esik nehezemre felrakni a maszkot, nem a világvége.
2021. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván , kötelező ,felveszem.
2021. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Felveszem az államra, és ha ávóst látok, felhúzom.
2021. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Szintén, mint a 9-es, az államon hordtam azóta mióta kötelező, itt eddig is az volt. Nem is értem, az üres utcán mi értelme viselni?
2021. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!