Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 9. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyre többen “védettek” mi az oka ennek a drasztikus emelkedésnek? A mutációk? 😳
2021. márc. 9. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mutációk, plusz az oltás által kiváltott védettség minimum 2-3 hetet vesz igénybe.

A lakosság alig 10%-a van még beoltva.

Szóval nem kell agysebésznek lenni, hogy az ember átlássa ezt.

2021. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2


Ok, de télen nem volt ekkora drasztikus emelkedés, és nyáron se, miközben Braziliában naponta 30k fertőzött...

2021. márc. 9. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos lehet hogy ennyien meghalnak majd,

az egyik ok hogy az emberek egy része nem tartja be a szabályokat,az oltást nem akarják , persze később megijednek majd és beadatják csak addigra rengeteg ember fog meghalni.

2021. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod miért?

Egyrészt nem volt még a jóval nagyobb reprodukciós rátával rendelkező brit és dél-afrikai mutáció, valamint az embereknek még "új" volt ez a dolog, jóval többen vigyáztak. Mára már "megszoktuk" hogy itt van ez a fos, így lankad a figyelmünk... én is azt figyeltem meg, hogy tavaly márciusban még a szemetet is maszkban vittem ki, azonnal kezet mostam ahogy hazajöttem, jóval többször csináltam fertőtlenítő, főzőmosást a lakástextileken stb. Mára azt látom, hogy simán kimegyek az utcára maszk nélkül, csak akkor veszem fel ha muszáj, a kezemet is kevesebbszer mosom. És nem azért mert tagadom a vírust, vagy leszarom, egyszerűen lankad a figyelmem, és szerintem ez is az oka a terjedésnek, az ember nem tud megfeszítve figyelni hónapokig, évekig egy olyan dologra ami idegen a mindennapjaitól.

2021. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit a cikk elemzése nem vesz figyelembe, az hogy intézkedések is vannak a járvány ilyen alakulásával szemben. Valóban ekkora a kockázata, pontosan emiatt lett most 2 hétre leállítva egy csomó dolog és ha szükséges, akkor még szigorítanak majd.
2021. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!