Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt mondják, a harmadik...

Azt mondják, a harmadik hullám keményebb lesz, mint az előzöek. Nem féltek, hogy kötelező lesz a vakcina beadatása?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 21:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
44%
Születéstől 12 éves korig van kb 10 kötelező védőoltás. Miért mondjátok, hogy nem lehet kötelező? Én tartok tőle, hogy kötelező lesz.
2021. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
79%

11- tarts. Akkor sem lesz az.

Magyarázat feljebb.

A kiskorú meg a rendesen tesztelt -dokumentált VÉDÕoltás fogalmai nem keverendõek a mostani helyzettel.

Jogilag sem.

2021. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
44%
Nincs feljebb magyarázat. Az, hogy nincs elég vakcina, az most van. Magyarországon is, Ausztriában is, meg biztos máshol is oltóanyag gyártó üzem építését tervezik, oltóanyag lesz. A kérdésem pont az, hogy ha pl. egyetemes emberi jogokat sért, akkor miért lehet az, hogy vannak kötelező védőoltások most is. Mi a különbség, ebben az esetben miért nem lehet?
2021. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
78%

Van.

Ha nem érted- nem szegyen az- akkor azt kell irni, hogy legyszives fejtsd ki bovebben, mert nem ertem, nem azt, hogy nincs.

1) az állam nem válhat polgárai gyámjaivá 2) a sajat testedhez valo jogod egyetemes emberi jog (olvasd el, lehet, hogy erdemes ismerni a jogaidat?) 3)nem erhet hatranyos megkulonboztetes a testedrol valo rendelkezes kovetkezteben 4) a gyerek ebben nem donteskepes, a szulo felelossege 5)ez mind serul, ha kotelezove teszi allam-atyuska 6) a gyerekkori vedooltasok kiprobalasara es dokumentalasara tobb evtized tapasztalat adott -erre nem, nem beszelve a nem transzparens diktaturakbol erkezo oltasokrol.


Nem vagyok oltasellenes, (kiveve, ha nincs dokumentacioja az adott oltasnak) azt mondtam el, ami jogi szempontbol kb lehetetlennéteszi elmeletben a kotelezo jelleget.

Gyakorlatban meg az teszi lehetetlenne, hogy qvasokan oltasellenesek, nem fogjak az emberek elfogadni tomegesen a china- ruszki oltasokat -es foleg az oltas szervezetlensege meg az egeszsegugy epp most torteno osszeomlasa.


Jo egeszseget.

2021. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
87%
Hivatalosan szerintem sosem lesz kötelező, hanem rákényszerítenek, hogy csak akkor kapod vissza a jogaidat, ha önként bevállalod. Jó is lesz majd, hogy egész nyáron a nyugdíjasok partizhatnak, a fiatalok meg kuksoljanak bent 8 után. Undorító ez a védettségi igazolásos rohadékság.
2021. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
23%

Az, de ez van. Meghalni is undorító covidban. Igaz, kicsi a halálozása, de 1) akit elkap, azt jobban, mint az influ, 2) ha felbukkan egy olyan mutans, ami kicsit izmosabb, bedurvulhat a helyzet.

Jobb ezt megelözni.

Elvileg valoban nem erhet jogi hatrany, ha nem adatod be, de ma mar nem ülnek az emberek a senekükön pusztakotkodacs alson, mint 50 eve, ergo ha jon egy jarvany, az pillanatok alatt pandemia lehet. Muszaj valamit tenni, es azt a jelenlegi emberi jogok mentèn nem lehet.

Elkepzelheto, hogy lesz korlatozas azok jogaiban, akiknem oltottak, de kotelezo nem lehet sem elmeletben sem gyakorlatban egyelore.


Ha ebben valtozas lesz, akkor bekoltozik egy erdobe, aki nem ker oltast, es nem vesz reszt a civilizacioban, vagy csak korlatozottan.


Gondoljon mindenki a TBC-re: szeretnel a moziban egy fertozott beteg mellett ülni? En nem, es az mar szubjektiv, hogy en akkor inkabb nem jarok moziba, de megvarom, amig az uj es ujabb oltasok kiprobalasa mervado lesz. Egyelore nem az.

De ezt mindenkinek maganak kell ereznie-eldontenie, vagy az 0ltottak-nem oltottak egymas nyakanak ugranak, es akkor elobb elintezi magat az emberiseg, mint a virusok.

14 voltam.

2021. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
65%

Most sem értem. A gyerekeknek lehet kötelező oltás? Mert akkor úgy is kötelezővé tehetik. Mondjuk a 2021 után született gyerekeknek kötelező lesz, mint a többi 10.

A gyakorlati résszel csak ideiglenesen van probléma, az megoldható, mondom, egyre több cég gyártja.

Azért kérdezem, mert nem tudom, hogy ezeket csak gondolod, vagy tudod az erre vonatkozó törvényeket. És azt sem értem, hogy ha egyáltalán be lehet adni ezeket a teszteletlen, innen-onnan érkező oltásokat, akkor miért ne lehetne kötelező?

2021. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
15%

17: pfub+... Tudod ez ugy van, hogy beirod a gugliba, es megkeresed a TASz oldalat es elolvasod.


Azert irtuk meg.

Instant a kave meg a vifon leves, a tudasert kell egy picit izzadni, foleg, ha a sajat jogaidat sem ismered.


Hajra.

2021. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
42%

18-as nagytudású barátom, akkor el kell hogy keserítselek.

" Az állam feladata az is, hogy mindent megtegyen azért, hogy az állampolgárok legalább a nyájimmunitáshoz szükséges arányban felvegyék az oltást. Ez alapvetően két módon érhető el: az állampolgárok meggyőzésével az oltás szükségességéről, vagy az oltás kötelezővé tételével.


Bizonyos feltételek teljesülése esetén jogi szempontból mindkét út elfogadható"

2021. márc. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
68%

19: nem Kínáról szolt a kerdes. Mi egyelöre az EU-ban vagyunk.


Szivesen, nagytudasu baratom.

2021. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!