Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt mondják, a harmadik...

Azt mondják, a harmadik hullám keményebb lesz, mint az előzöek. Nem féltek, hogy kötelező lesz a vakcina beadatása?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 21:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

19-nek kieg: a bizonyos feltetelek egyelore nem latszanak teljesulni- ha minden jol megy, nem is fognak. Ajanlom figyelmedbe a 16-os valaszomat is.

peace.

2021. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
78%
19-es! A TASZ oldalán van ez, nem Kínára vonatkozik.
2021. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
58%
*20-asnak szól.
2021. márc. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

21-es! Egyelőre nem látszanak teljesülni, nem is azt mondom, hogy jövő héten kötelezővé teszik, sőt nem is vagyok benne biztos, hogy bármikor is az lesz, nem is akarom, hogy az legyen. Csak annyi, hogy el tudom képzelni, hogy kötelező lesz. A jogi feltételei megvannak, nagyon berendezkednek, vakcina gyárakat terveznek, stb.

A kérdés pedig az volt, hogy nem féltek-e attól, hogy kötelező lesz.

2021. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

23: bakki, TUDOM, en javasoltam, hogy olvassatok TASZ-t par kommenttel feljebb.

Olvasd el a 16-os valaszomat.


Jo egeszseget.

2021. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
74%

24: ertem.

A jogi feltetelei nincsenek meg egyelore.

A gyakorlati feltetelei sem.


Hogy egy eros mutans eseten mi lesz, es mit lehet lenyomni a minden kormanyrofogest szo nelkul elfogado, lenyelo emberek torkan azt nem tudom, de ha sokakra jellemzo ez a tehetetlenseg erzes, mint amit a kommentjeidbol erzek, meg a "felelem" allambacsival szemben, akkor nagyobb a car, mint gondoltam, es nem a covid miatt egyelore.

Nem szemelyeskedesnek szantam, csupan annak kiemelesere, hogy verfagyaszto azt olvasni, hogy egy allami rendelettol felnie kell annak, akit a vezetok elvileg SZOLGALNAK, mindenzt az "alattvalok" penzebol.

Nem, nem felek a kotelezosegtol, sem attol, hogy ezt meg merik/tudjak lepni.

2021. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

24-es! A félelmemet nem szó szerint kell érteni, inkább úgy, hogy nem szeretném ha kötelező lenne az oltás, de el tudom képzelni, hogy az lesz. Nem foglalkoztat a mindennapokban, nem rettegek.

Sőt ha majd úgy döntök, hogy nem akarom beoltani magam, akkor valószínűleg megtalálom a megoldást.

2021. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
75%
27: ment a pacsi. Vigyazz magadra :)
2021. márc. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem csupán a vakcina félelmetes, hanem az még jobban, hogy ennyi megvezethető ember van, akik lemondanak a friss levegőhöz való jogukról és örömmel már alig várják a billogot, hogy kiszolgálják a rendszer érdekeit a szabadság illuziójának megpendített mézesmadzagáért..! :(
2021. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ettől én tényleg kivagyok, megszeppent emberek kapucniban és szemig felhúzott maszkban járkálnak olyan nyílt tereken, erdős részeken, ahol ember sincs a közelükben. És ha véletlen meglátnak valakit maszk nélkül, 10 méteres távolságban úgy néznek rá, mintha magát a pestist hordozná.

Többet árt azzal a szerencsétlen, hogy nem jut az agya oxigénhez, tüdeje friss levegőhöz, minthogy elkapja azt a nagyon veszélyes mindmeghalunk vírust.

Annyira hülyék az emberek, én nem csodálom, hogy ilyen emberek vannak hatalmon mint most.

2021. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!