Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még más is aki bosszúból...

Van még más is aki bosszúból szavaz a Fideszre?

Figyelt kérdés

Én jövőre rájuk fogom húzni az X-et. Plusz az ellenzéki előválasztáson direkt Dobrev Klárára, hogy ő nyerjen és biztosan ne legyen kormányváltás.


Hogy miért? Bosszúból. Szétverték 20 év alatt a maradék összetartást is az emberek között, kilátástalan lett rengeteg fiatal sorsa. Aki lop-csal-hazudik az boldogul idehaza. Így akarom büntetni azt a sok lecsúszott, türhő senkiházit ebben az országban. Azt a rengeteg tudatlant aki leszavaz egyrészt a Fidesz háztáji ellenzékére, másrészt ezekre a "keresztény" patkányokra. Ennek az országnak lőttek. Itt már nem lesz soha normális életszínvonal. Akkor már egyék meg a Fidesz-MSZP szavazók amit főztek. Magam részéről pedig nyelveket tanulok és amint összeszedek egy kis pénzt, húzok is külföldre, elhagyom a süllyedő hajót. Én nem pénzelem tovább a gerontokráciát!


2021. márc. 11. 10:12
 1/6 hájaaa ***** válasza:
61%
Nincs, csak te vagy
2021. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyaszvertemeg ***** válasza:
100%
Ennek az eszmefuttatásnak a végén én nem mennék el szavazni. A választás alapvető célja az, hogy az emberek arra szavazzanak, aki szerintük a legalkalmasabb az ország vezetésére.
2021. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
55%

"amint összeszedek egy kis pénzt, húzok is külföldre"


Adok is, csak menj már!

2021. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgysen akarsz itt élni hosszú távon, inkább ne szavazz egyáltalán az itt élő emberek sorsáról, pláne ne "bosszúból".
2021. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak te. Más nem akar rosszat az országnak. Bármilyen nehéz elhinni a Fideszesek is azért szavaznak a Fideszre mert úgy gondolják az a jó az országnak.
2021. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt tart az ország ismét, vagy még mindig, jóval '89 után is:

ha nekem rossz, akkor mindenkinek legyen rossz.

Fejlődünk, igazán.

2021. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!