Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szimpatizánsok!...

Ellenzéki szimpatizánsok! Hogyan váltotta ki az ellenzék a szimpátiátokat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Jakab, a megszólalási végre a reményvesztett embereknek szól.
2021. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Jakab olyan csöves mint én.
2021. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Úgy, hogy ha nem fideszesek csak jobbak lehetnek!
2021. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Mert a DK megígérte az alapjövedelmet és az európai minimálbért, végre én is nyugati szinten élhetek munka nélkül.
2021. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Nálam Kunhalmi Ágnes esze, Korózs Lajos tisztessége, Jakab Péter hitelessége, Gyurcsány Ferenc józansága, Czeglédy Csaba büntetlen előélete, Lackner Csaba szenvedélyektől mentes életmódja, Szabó Tímea higgadt és hűvös felszólalásai, Gyöngyösi Márton filoszemita nézetei, Karácsony Gergely markáns és magabiztos kisugárzása, Gréczy Zsolt szemérmessége, Dobrev Klára férfias kiállása, Gurmai Zita légiesen könnyed libbenése, Hadházy Ákos szép magyar beszéde, Bangóné nyelvészprofesszori megnyilatkozásai mellett Niedermüller Péter ellenállhatatlanul vonzó arcberendezése váltotta ki a legnagyobb szimpátiát. :D
2021. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

próbáltam 8 évig hinni a fidesznek...

Aztán rájöttem hogy esélytelen.

2021. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Sehogy. Szimplán a fidesz annyira debil, hogy kell valami más is, ami kicsit visszafogja.


Egy normális országban szerintem két eltérő véleménynek ütköznie kell, hogy egy közös nevezőt, a lehető legjobb utat megtaláljanak. Az addig nem fog működni, amíg 40%-al egy párt 2/3 lehet.

2021. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

7:

Utolsó mondatodnak csak az mond ellent (mármint a 2/3 ellen), hogy szárnyal a kínai gazdaság, amit 1976 után hirdetett "nyitás és reform" főcímen Teng Hsziao-ping. Helyük ma világhatalmi második, alig lemaradva az USA mögött, belátható időn megelőzik és elsők lesznek.

2021. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
időn belül megelőzik*
2021. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 18:30


Részletezd egy kicsit pls, hogy mi köze van ehhez annak, hogy azt szeretném, hogy az ország 60%-a is reprezentálva legyen megfelelő arányban?

2021. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!