Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az új Nigériai...

Mit szóltok az új Nigériai mutánshoz? Ez fogja okozni az ötödik vagy hatodik hullámot és bezárkózást vajon?

Figyelt kérdés

[link]

Gondolom én a mostani vakcina szart sem ér ezzel szemben...



2021. márc. 12. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez van,nem tudsz mit csinálni.
2021. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... El lehet ezeket nevezni mindenfélének, a lényeg, hogy valami van, amit jó lenne már megszüntetni.
2021. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez előtt 4 hónappal már csináltam egy mutáns generátort Exceben, nagyon bonyolult volt, a különböző nemzetiségek + mutáns szót tartalmazta, és index véletlen.között + összefűz függvényeket használtam.


Nagyjából ennyire komolyak ezek a mutánsok is. Mondjuk lehetne csavarni egyet, és lehetne földrajzi régiókat is beletenni, mert egy Nyugat-Nílusi mutáns az már keményen hangzik.


Egyébként Afrikában túl sok halottról, meg COVID hisztiről nem hallasz, Nigériában valami 150 ezer fertőzött van, és 2000 halott. Ezek alapján egy magyar mutáns valószínűsége sokkal nagyobb.

2021. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdekel.
2021. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 árokpart ***** válasza:
26%
Nem fog mert májusban már lesz rá védőoltás.
2021. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a magyar mutációt várom már. :) Az lesz a legdurvább és Viktor elmondhatja, hogy ebben is világelsők vagyunk.
2021. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Baromság
2021. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára jön az űrből érkező is.
2021. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Azt szólom hozzá, amit eddig is. A "mutáns" kifejezés alapból egy kiváló népriogató eszköz a kevésbé tájékozott emberek ellen (számára? felé? irányába? értitek, mire gondolok), akiknek erről a szóról a csernobili kétfejű gyerekek meg az óriás, vörös szemű, fekete aurát kipárolgó farkasok jutnak eszébe. Az meg, hogy nigériai, egy másik, talán még kiválóbb fogás, mert ugye mi jut eszébe a legtöbb embernek Afrikáról, mindenféle faji előítéletet félretéve? A szegénység, a mocsok, a betegségek, a belháborúk, meg csupa más negatív jelző - ennek fényében mennyire brutális lehet már egy mutáns, egyenesen Afrikából!


Mókás, hogy ezeket a jól csengő szalagcímeket kapkodva közli le mindegyik hírportál jókora olvasottság reményében, de érdekes módon egy összeszedett cikket nem találni, amelyikben azt taglalják, melyik vírustörzs mivel veszélyesebb, mint az eddig ismert változatai. Valószínűleg semmivel, mert ez nem így működik és az is természetes, hogy főleg ekkora földrajzi területet lefedve egyre-másra fognak megjelenni az új törzsek, de a 8 általánost kétszer megbukva elvégzett és egész életét gyárakban leélt Pista bácsi meg az abaúji törpefalvak segélyen tengődő lakói csak annyit fognak fel az egészből, hogy mind meghalunk. Kivétel nélkül.

2021. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem létezik, ahogy az eddig kitalált mutánsok.
2021. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!