Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az emberek jelentős részéne...

Ha az emberek jelentős részének elege van a Fideszből, kik választják meg mindig újra és újra?

Figyelt kérdés
Sok társadalmi rétegnek elege van a jelenlegi rendszerből, ugyanakkor amikor választás van, a Fidesz mindig újra győz. Mi lehet ennek az ellentmondásnak a hátterében?

2021. márc. 13. 18:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
40%
Mert az emberek jelentős részének nincs elege.
2021. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
64%

800 ezer cigány, 1 millió ukrán és román ezek stabilan meg is maradnak 2022re, és 500 ezer magyar kb.

És akkor erre jön még a választási csalás.

2021. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%
2018-ban a 8+ millió szavazásra jogosultból 2 608 086 fő szavazott a Fideszre. Ez áll a háttérben, semmi más.
2021. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
30%

3-as: Lényegtelen, hogy hányan szavaztaka fdieszre a szavaza´sra jogosultak közül. a szavazást azok döntik el, akik részt veszenk rajta.

Nézd meg, hogy a második legerösebb párt hány szavaztot kapott 2018-ban, még fele annyit sem, mint a Fidesz, Ha a paralemntbe bejutott pártokat nézzük, tehát akik ténylegesen részesedneka mandátumkiosztásból, a Fidesz-KDNP többb listás szavaztot kapott, minden az összes többer paralemnti ellenzékmi párt együttvégve,innentöl kezdve miröl beszélünk.

2021. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
71%
Mert mindig van az a mennyiségű krumpli.
2021. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
30%
Mert a többi sem jobb, ezért az értelmesebb emberek nem mennek szavazni, mert jobb egyik esetben sem lesz.
2021. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
62%

A társadalomban van egy eszméletlenül széles, buta proli réteg, akik a legnagyobb fizikai és szellemi nyomorban tengődnek. Ezeket tíz kiló krumplival le lehet kenyerezni.

Meg ott van az Orbánt Isten küldöttjeként imádó szektások tömege is.

És már meg is vannak a Fidesz-szavazók.

2021. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
19%
Miért szavaznék másra, ha elégedett vagyunk? Nálunk a Fideszes polgármester a város utolsó sarkát is tipp-toppra újította, a vállalkozásom jól megy, a gyerekem oktatásával sincs semmi gond. Aki jól él, az ne változtasson.
2021. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
20%
Én is elégedett vagyok. Az életem rajtam múlik. Kevésnek találtam a fizetésemet. Mit csináltam? Nem politikusoktól vártam a megoldást, inkább megtanultam plusz 2 nyelvet 2 év alatt, utána munkahelyet váltottam (de szakmát nem), most a tripláját keresem, hamarosan mellette indítom a vállalkozásomat. Az élet könnyű, csak tenni is kell érte.
2021. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
19:05: egyeseknek Rákosi idején is jól ment.
2021. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!